reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czesc mnie jeszcze na pewno pamięta :)
Daje znac ze urodzilam wczoraj po 22 przez cc. O 20 odeszly mi wody, a ze dziecko ulozone bylo tyleczkiem to cieli od razu.
Żywia jest zdrowa, ma 2880g i 51 cm. Nie mam zdjec niestety.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje! Dużo zdrówka i szczęścia dla całej rodzinki! ❤❤❤
 
Cześć dziewczyny! Jestem ciekawa czy ze starej (2015 rok) gwardii są jeszcze jakieś staraczki :) Wpadam, żeby się pochwalić, bo ostatni rok był dla mnie ostrą jazdą bez trzymanki :)

Jak widzicie po moim pasku, byłam tutaj na przestrzeni 2014 / 2015, gdy podchodziłam do in vitro! Udało się, a efekt już chodzi do żłobka i w poniedziałek będzie obchodzić drugie urodziny, ale jest coś jeszcze! Pod koniec lipca ponownie zostałam mamą. Była to wielka niespodzianka, ponieważ drugie dziecko jest wynikiem.. czystej natury! Akurat przygotowywałam się do drugiego transferu, pojechałam na badania, po rozpiskę leków, a tu.. 10 tydzień! Bez żadnych objawów, tak po prostu cichutko czekało, aż odkryję serduszko. Także kochane staraczki, trzymam mocno za Was kciuki, jestem całym sercem i wierzcie!
 
Cześć dziewczyny! Jestem ciekawa czy ze starej (2015 rok) gwardii są jeszcze jakieś staraczki :) Wpadam, żeby się pochwalić, bo ostatni rok był dla mnie ostrą jazdą bez trzymanki :)

Jak widzicie po moim pasku, byłam tutaj na przestrzeni 2014 / 2015, gdy podchodziłam do in vitro! Udało się, a efekt już chodzi do żłobka i w poniedziałek będzie obchodzić drugie urodziny, ale jest coś jeszcze! Pod koniec lipca ponownie zostałam mamą. Była to wielka niespodzianka, ponieważ drugie dziecko jest wynikiem.. czystej natury! Akurat przygotowywałam się do drugiego transferu, pojechałam na badania, po rozpiskę leków, a tu.. 10 tydzień! Bez żadnych objawów, tak po prostu cichutko czekało, aż odkryję serduszko. Także kochane staraczki, trzymam mocno za Was kciuki, jestem całym sercem i wierzcie!
pięknie!gratulacje! Tez tak bym chciała:)
 
Cześć dziewczyny! Jestem ciekawa czy ze starej (2015 rok) gwardii są jeszcze jakieś staraczki :) Wpadam, żeby się pochwalić, bo ostatni rok był dla mnie ostrą jazdą bez trzymanki :)

Jak widzicie po moim pasku, byłam tutaj na przestrzeni 2014 / 2015, gdy podchodziłam do in vitro! Udało się, a efekt już chodzi do żłobka i w poniedziałek będzie obchodzić drugie urodziny, ale jest coś jeszcze! Pod koniec lipca ponownie zostałam mamą. Była to wielka niespodzianka, ponieważ drugie dziecko jest wynikiem.. czystej natury! Akurat przygotowywałam się do drugiego transferu, pojechałam na badania, po rozpiskę leków, a tu.. 10 tydzień! Bez żadnych objawów, tak po prostu cichutko czekało, aż odkryję serduszko. Także kochane staraczki, trzymam mocno za Was kciuki, jestem całym sercem i wierzcie!

Cuda Sie zdazaja :)))to u mnie 7 mscy Po cc naturalnie teraz 9 tc hih
Gratulacje wielkie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry