reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Na razie mam zwolnienie, ale na jak długo to się okaże. Mój szef musi napisać mi wszystkie moje obowiązki, które wykonuje. Co dokładnie robię, ile czasu itp. Z tym papierkiem idę do mojego lekarza i on podejmie decyzję co dalej. Także wesoło nie jest. Też miałam plan czytać książki. Zakupiłam wszystkie części Gry o Tron i przeczytałam aż jeden tom. Jakoś ochota odeszła. Trzymam kciuki za bliźniaki, naczekałaś się to teraz podwójne szczęście :)
Slabo tam z tymi zwolnieniami.. A z tym czytaniem ksiazek to dla mnie zagwostka - sporo dziewczyn tak ma.. Wiec ja kciuki za badania prenatalne i za przedluzanie l4 w miare bezproblemowo.[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc mnie jeszcze na pewno pamięta :)
Daje znac ze urodzilam wczoraj po 22 przez cc. O 20 odeszly mi wody, a ze dziecko ulozone bylo tyleczkiem to cieli od razu.
Żywia jest zdrowa, ma 2880g i 51 cm. Nie mam zdjec niestety.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulcje :) To malej sie spieszylo na ten swiat :) Cudownie, ze Żywia zdrowa.
 
Ja z kolei uważam, że jeśli oba zarodki produkuja betę proporcjonalnie to przyrost nie może być 240%, żeby były bliźniaki :) Jasani w którym dpt miałaś betę 914? Bo Anett jest na dość wczesnym etapie i miała 2dniowe zarodki (Jeśli Anett miała betę 500, to tak na "chłopski rozum" na każdy zarodek przypadało po 250, i jak każdy podwoił, to nie wyszła 2000 tylko 1000 - takie moje rozumowanie)
To tak nie jest. Na podstawie samej bety nie ma szans na stwierdzenie czy będą bliźniaki czy nie. Ja miałam normalne przyrosty czyli ok 2 x co 48 godz a jak widać mam bliznieta. Tylko usg prawdę powie

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
Czesc mnie jeszcze na pewno pamięta :)
Daje znac ze urodzilam wczoraj po 22 przez cc. O 20 odeszly mi wody, a ze dziecko ulozone bylo tyleczkiem to cieli od razu.
Żywia jest zdrowa, ma 2880g i 51 cm. Nie mam zdjec niestety.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super, gratulacje z zaskoczenia najlepiej haha. Ucaluj corcie i jak najszybciej fotki wrzucaj. Zdrówka dla Was [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
reklama
Do góry