reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Część dziewczyny :) Od jakiegoś czasu Was czytam, w końcu postanowiłam napisać. Transfer 3 dniowych zarodków 8A i 8B miałam w środę rano 15 listopada. Lekarz zalecił testowanie 26 listopada w niedziele. Dziś rano nie wytrzymałam i zrobiłam test i wyszły dwie kreski z tym,że jedna blada. Jak myślicie czy mogę się już cieszyć?
Pobiegłam od razu zrobić betę i wyniki będą popołudniu, a czas dłuży się ;/

Kreseczka piekna, ciesz sie bo jest z czego :)
Ja mialam 13 listopada dwoch 5cio dniowych zarodkow, pokazalo mi na tescie pozytywnie w tamten poniedzialek :) Jestesmy tylko kilka dni od siebie roznicy! Gratulacje i troche nas tu teraz jest co sie udalo to bedziemy sobie wzajemnie kibicowac i mam nadzieje ze w takim skladzie dotrwamy do lipca/sierpnia :)

Lec na bete i chwal sie!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Po wizycie :-) beta 230,5 :-) :-) :-) (wczesniejsze 33,6 i 89,3 co 48h mierzone) progesteronem kazal sie wcale nie sugerowac bo mowil ze on jest wydzielany w sposob pulsacyjny i musialabym robic pomiary co kilka godzin i wyciagnac srednia, nastepna wizyta 6.12 w sam raz prezent na Mikołaja :-)

super! a czy 6 grudnia mowil ze juz bedzie serduszko bo mi nie chcieli wczesniej zrobic wizyty niz 13 grudnia a my w sumie jestesmyna tym samym etapie! Tyle czasu jeszcze ze szok ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po wizycie :-) beta 230,5 :-) :-) :-) (wczesniejsze 33,6 i 89,3 co 48h mierzone) progesteronem kazal sie wcale nie sugerowac bo mowil ze on jest wydzielany w sposob pulsacyjny i musialabym robic pomiary co kilka godzin i wyciagnac srednia, nastepna wizyta 6.12 w sam raz prezent na Mikołaja :-)

Wspaniale na pewno jesteś mega szczęśliwa. Też prawie dwa tygodnie na wizytę czekasz. To jesteśmy już trzy :)
 
Część dziewczyny :) Od jakiegoś czasu Was czytam, w końcu postanowiłam napisać. Transfer 3 dniowych zarodków 8A i 8B miałam w środę rano 15 listopada. Lekarz zalecił testowanie 26 listopada w niedziele. Dziś rano nie wytrzymałam i zrobiłam test i wyszły dwie kreski z tym,że jedna blada. Jak myślicie czy mogę się już cieszyć?
Pobiegłam od razu zrobić betę i wyniki będą popołudniu, a czas dłuży się ;/
Jestes w ciazy :) gratulacje :) Beta to juz tylko formalnosci.
 
super! a czy 6 grudnia mowil ze juz bedzie serduszko bo mi nie chcieli wczesniej zrobic wizyty niz 13 grudnia a my w sumie jestesmyna tym samym etapie! Tyle czasu jeszcze ze szok ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie w klinice robia usg pecherzykowe 7-9dni po tescie ciazowym a pozniej serduszkowe za jakis kolejny tydzień
 
Po wizycie :-) beta 230,5 :-) :-) :-) (wczesniejsze 33,6 i 89,3 co 48h mierzone) progesteronem kazal sie wcale nie sugerowac bo mowil ze on jest wydzielany w sposob pulsacyjny i musialabym robic pomiary co kilka godzin i wyciagnac srednia, nastepna wizyta 6.12 w sam raz prezent na Mikołaja :-)
Piekny przyrost :) Gratulacje jeszcze raz :)
 
U mnie w klinice robia usg pecherzykowe 7-9dni po tescie ciazowym a pozniej serduszkowe za jakis kolejny tydzień

a rozumiem, no ja niby czekam az do serduszkowego na 13 grudnia, moj ginekolog mowi ze nie warto wczesniej. Za duzo stresu, w sumie sie troche zgadzam bo ostatnio widzialam pecherzyk w czwartek ale duzo nie bylo widac, za kilka dni mialam wrocic na serduszko ale nie zdazylam bo w weekend stracilam ciaze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry