reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
a rozumiem, no ja niby czekam az do serduszkowego na 13 grudnia, moj ginekolog mowi ze nie warto wczesniej. Za duzo stresu, w sumie sie troche zgadzam bo ostatnio widzialam pecherzyk w czwartek ale duzo nie bylo widac, za kilka dni mialam wrocic na serduszko ale nie zdazylam bo w weekend stracilam ciaze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale teraz wszystko bedzie dobrze i bedzie dzidzia a moze nawet dwie dzidzie :-)
 
Super ze beta przyrasta w porzadku.wiesz ja chcialam kabinowac i isc gdzies wczesniej do lekarza ale sie opanowalam i pojde wtedy gdy mi moj lekarz zaleci.Pojde bedzie jeszcze za wczesnie i bede sie stesowac. Zarem przed nami dluuugie 2 tyg w oczekiwaniu na wizyte[emoji16] Ale bedzie pieknie! Musi!![emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

Masz juz umówiona wizytę? Ja mam sie pokazać miedzy 25 a 28 dpt, czyli wychodzi ze miedzy 5 a 8 grudnia musze sie umówić do Novum [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja bylam dzis na wizycie. No niestety pecherzyki dalej za male. Jest ich kolo 7-8 ale za małe. Estradiol tez chyba za niski bo 380. Punkcja byc moze w czwartek. Ale nie wiadomo. W poniedzialek kolejna wizyta. Trochę mi humor opadl.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry