reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lilia87 , współczuję Ci bardzo.Cos się zadziało , że organizm odrzucił ciążę. Mój organizm nadal wytwarza hormon hcg mimo odrzucenia leków. Ginekolog nie widzi ciąży . Za to widzi 2 mięśniaki których wcześniej nie bylo. Ja w mojej sytuacji niestety czekam na spadek bety. Chyba że za tydzień okaże się że zamiast dwóch mięśniaków lekarz zobaczy dwa serduszka.
Zycze powodzenia.
 
reklama
O masakra rycze normalnie rycze 15 min czytalam ta wiadomosc bo musialam powstrzymywac lzy zeby ludzie w autobusie nie pomysleli ze jakas wariatka ryczy do telefonu.
Dami to wasz dobry znak taki dobry aniolek zeslany przez Boga zebyscie wiedzieli ze wszystko sie jeszcze zmieni zla karta z pasmem nieszczesc i niepowodzen sie odwroci :*
No może tak ale nie chyba w życiu @dami-ego kochana...Wczoraj było tak pięknie ale dziś nie będę psuł nastroju, niech się dziewczyny cieszą po testach..Ehh jeszcze to do mnie samego dotrzeć nie umie...

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
Czuję się dobrze tzn od weekendu wieczorami boli mnie dół pleców.
Na betę jutro i w czwartek powtórzę.
To trzymam bardzo mocno kciuki i czekam na ta jutrzejszą wiadomość jak beta poszła ;) fajnie by było jak by 2 maluszki zostały z mamcia :) Ja wracam do formy i też ide po swoje maluszki ale chyba po jednym będziemy brali
 
No może tak ale nie chyba w życiu @dami-ego kochana...Wczoraj było tak pięknie ale dziś nie będę psuł nastroju, niech się dziewczyny cieszą po testach..Ehh jeszcze to do mnie samego dotrzeć nie umie...

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
Dami już taki urok tego forum, że dobre wieści przeplatają się ze złymi. Pisz co ci leży na sercu,nie umiemy pomóc, ale przynajmniej "wysłuchamy"
@asinka89 a Ty jak się czujesz kochana?
 
Tak mnie tym postem zachecilas ze postanowilam po przyjsciu z pracy tez siknac i.....dupa nie ma nawet cienia cienia (6dpt blastki) wyje... jutro ide na bete dla potwierdzenia...:hmm::hmm::hmm:
kochana, a gdzie Twoje pozytywne myślenie??!! ja od jakiegoś czasu podczytuję wątek o poronieniach nawykowych - dzisiaj dziewczyna robiła sikacza i wyszedł naprawdę cień bledziuśki, ledwo widoczny a beta ponad 400!!!!!!! Dopóki nie masz wyników bety to masz zakaz płakania!! :* na smutasy ewentualnie przyjdzie czas. Zapodaj sobie jakąś komedyjkę na wieczór albo idź nyny, do jutra zleci :*
 
Lilia87 , współczuję Ci bardzo.Cos się zadziało , że organizm odrzucił ciążę. Mój organizm nadal wytwarza hormon hcg mimo odrzucenia leków. Ginekolog nie widzi ciąży . Za to widzi 2 mięśniaki których wcześniej nie bylo. Ja w mojej sytuacji niestety czekam na spadek bety. Chyba że za tydzień okaże się że zamiast dwóch mięśniaków lekarz zobaczy dwa serduszka.
dwa serducha!trzymam kciuki
 
Cudnie, widzisz jak Cie zaskoczyla Twoja blastka, mówiłam ze klasa nie ma znaczenia i ze da rade:-) dzielna blastka :-) teraz niech ladnie beta przyrasta :-)
I zebra dała radę! Wielkie gratulacje...

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
reklama
Do góry