reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Powiedzcie dziewczyny, czy acard brać po pozytywnej becie? Mój Dr jest dość skapy w słowach a już tyle maili z pytaniami różnymi mu wysyłałam że teraz aż się boję zapytać [emoji6][emoji39]
 
Dziewczyny, ja u siebie też zobaczyłam dziś dwie kreski na teście (mimo, że zrobiony późnym popołudniem i tylko parę dni po transferze). Betę miałam robić w piątek dopiero (nie pisałam kiedy mam transfer, żeby nie zapeszac), ale tak miło zaczelyscie tydzień, że dla żartu test zrobiłam. Szczęście miesza się ze strachem... Jutro lecę na betę.
Tak mnie tym postem zachecilas ze postanowilam po przyjsciu z pracy tez siknac i.....dupa nie ma nawet cienia cienia (6dpt blastki) wyje... jutro ide na bete dla potwierdzenia...:hmm::hmm::hmm:
 
ponoć może wywołać skurcze macicy... ale to chyba trzeba by dużo tego wypić, ja piję same ziołowe herbatki, typu mięta, morwa, rumianek. Rooibos jak najbardziej można! :) Szałwia w ciąży nie wskazana bo obniża prolaktynę, pokrzywa też ponoć może wywołać skurcze :)
zauwazylam ze na niektorych herbatkach z miety pisze ze nie wskazane
 
Witajcie :) :)
Przesyłam dużo uśmiechu i pozytywnej energii... płacze że szczęścia a jednocześnie strachu co dalej czy wszystko będzie dobrze.
widzicie te kreseczki czy tylko ja je widzę :) dzisiaj 10dpt . Jeden test z porannego moczu a drugi za godzinkę dla potwierdzenia. Co myślicie ?? Jest nadzieja ??
Jakaś zebra tam jest...Chyba chyba..Jesteś mamą[emoji11] [emoji5]

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
Lilia87 , współczuję Ci bardzo.Cos się zadziało , że organizm odrzucił ciążę. Mój organizm nadal wytwarza hormon hcg mimo odrzucenia leków. Ginekolog nie widzi ciąży . Za to widzi 2 mięśniaki których wcześniej nie bylo. Ja w mojej sytuacji niestety czekam na spadek bety. Chyba że za tydzień okaże się że zamiast dwóch mięśniaków lekarz zobaczy dwa serduszka.
 
reklama
Tak mnie tym postem zachecilas ze postanowilam po przyjsciu z pracy tez siknac i.....dupa nie ma nawet cienia cienia (6dpt blastki) wyje... jutro ide na bete dla potwierdzenia...:hmm::hmm::hmm:


Ja zauwazlylam, że naprawdę dużo od testu zależy. Trzymam kciuki, żeby to był właśnie taki gorszej jakości a beta niech będzie super pozytywna.
 
Do góry