reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja wogole nie stosuje tamponow... one jak dla mnie wszystko blokują a bynajmniej na początku. Będziesz mala trochę obwitsza miesiaczke bo endometrium było grubsze. Będzie dobrze
A pielegniarka mowila ze takie ladne endo bylo ze zarodek bedzie mial latwo itp...wiec teraz to wszystko musi wyjsc...
 
Dziewczyny a co sadzicie o hibiskusie? Przeczytalam gdzies ze nie jest to dobre dla ciazy i nagle okazalo sie ze praktycznie we wszytkich herbatach jest hibiskus!
 
Według ostatniej @ to powinna przyjść teraz w czwartek ale brałam dufaston na wywołanie skończyłam to brać w sobotę więc zobaczymy i 2 tyg po @ mam przyjechać i zobaczy jak wygląda jajnik jeśli będzie ładnie to zacznie przygotowania do transferu :D kiedy idziesz na betę ? i jak samopoczucie
Czuję się dobrze tzn od weekendu wieczorami boli mnie dół pleców.
Na betę jutro i w czwartek powtórzę.
 
Głowa do góry, myśl pozytywnie dla tych przetransferowany
Czesc dziewczyny, dotychczasowo obserwowalam forum i znajdywalam odpowiedzi ma wszystkie moje pytania ale teraz jestem w kropce.
Mianowicie 14dni temu mialam transfer 5dniowego mrozaczka, w piatek zrobilam test z sikacza i wynik byl pozytywny, szczesliwa pojechalam na bete i wynik byl 49. Pielegniarka powiedziala ze powinno byc minimum 50, wiec dla pewnosci mam przyjechac w poniedzialek. W niedziele dostalam ostry skurcz.Dzis zaraz przed wyjazdem podkusilo mnie zrobic jeszcze jeden test z sikacza. Ku mojemu zaskoczeniu wynik byl negatywny. Szok ale pomyslalam ze pewnie to temu ze duzo wody pilam bo cala niedziele mnie suszylo i caly dzien i w nocy co chwile pilam wode. Beta wyszla 18. Pielegniarka kazala odstawic tabletki i progesteron i spodziewac sie okresu. Ale...kazala kontrolnie zrobic test z sikacza w nastepny poniedzialek i dac im znac. Jestem zalamana a maz jest pelen nadzieji ze jednak moze sie uda. Powinnam miec nadzieje czy przygotowywac sie mentalnie na lyzeczkowanie jesli nie dostane okresu?
 
Dziewczyny, nie wytrzymalam i zrobilam sikanca z rana. W sumie nie planowany bo troche spontan ale coz raz sie zyje!!! Podchodzac sobie mowilam ze jak nie wyjdzie to luz, za wczesnie itp!!! A tu niespodzianka :) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Robie dzis bete ale chcialam sie z Wami podzielic na rozpoczecie wspanialego tygodnia! Jestescie wspaniale, teraz aby tylko sie dobrze malenstwo(a) zagniezdzily!!!
1511158518-0865133c83bbf188-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super wiadomość, teraz zaciskaj nogi ile idzie i nikogo nie wpuszczaj a co gorsza nie wypuszczaj...Chyba że opłaci kwaterę na 9mcy[emoji110] [emoji8] [emoji28] [emoji28]

★·.·´¯`·.·★ ... Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną...★·.·´¯`·.·★
 
reklama
Dziewczyny a co sadzicie o hibiskusie? Przeczytalam gdzies ze nie jest to dobre dla ciazy i nagle okazalo sie ze praktycznie we wszytkich herbatach jest hibiskus!
ponoć może wywołać skurcze macicy... ale to chyba trzeba by dużo tego wypić, ja piję same ziołowe herbatki, typu mięta, morwa, rumianek. Rooibos jak najbardziej można! :) Szałwia w ciąży nie wskazana bo obniża prolaktynę, pokrzywa też ponoć może wywołać skurcze :)
 
Do góry