reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dami , wracam pociągiem, czytam Twoj wpis i nie mogę się powstrzymać od płaczu. Hormony dalej szaleją. Dobrym ludziom zdążają się takie historie. Studentka zapewne wiele wyniosła z tej lekcji i będzie wspaniałym lekarzem.
 
reklama
Trochę się podłamałam, okazało się, że do blastki nie dotrwaly żadne zarodki. Mamy tylko dwa zamrożone 3-dniowe. Lekarka pociesza, że do hodowli do 5 doby zostały tylko słabe zarodki a te najlepszej jakości zostały zamrożone oraz mi przetransferowane ale mam czarne myśli. Nie wiem dlaczego ani jeden nie dotrwał. Mój mąż ma słabe nasienie, plemniki uzyskano poprzez biopsję ale badania ma w porządku, robiliśmy też kariotypy i wszystko jest ok.
 
Pisanko,
wracasz po reszte ,czy wspomnienia cie przywialy...?? stara armia egzystuje ,ma sie calkiem dobrze,zaczyna druga runde po mrozaczki.Ja swiezo po transferze w Pradze,probuje ten piekielny czas"pomiedzy"przezyc i nie zwariowac.A bedzie co ma byc.Buziaki:)
Ja ciągle o was myślę kochane :* wrócę ale pewnie za rok ale tym razem po 1 mrozaczka mimo iż bliźniaczki to coś cudownego to chyba wole juz nie ryzykować drugiej takiej ciazy
 
Nie chciałam żeby wyszło nie miło :) po prostu szukam nadziei :) mnie bolał brzuch i jajniki 5 i 6 dpt. Czy ten ból jest wyznacznikiem? Jak to czułaś?:)
Wiesz co czułam tak jak na @ ból ale od krzyża. U mnie zwiastunem @ często był. Ból krzyża ale był niemożliwy @ w 3dpt wiec stawiałam na zagniezdzanie.
 
Dziewczyny bardzo każdej z Was gratuluje :) cieszę sie bardzo na wszystkie testy i bety:) jutro rano ja jadę na betę i wyniki bedą tego samego dnia po południu i bardz mocno wszystkie Was proszę o kciuki!;) Tak bardzo chciałabym do Was dołączyć :tak:

trzymamy bardzo bardzo mocno!!! rozwalimy ten listopad iloscia pozytywnych testow [emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja u siebie też zobaczyłam dziś dwie kreski na teście (mimo, że zrobiony późnym popołudniem i tylko parę dni po transferze). Betę miałam robić w piątek dopiero (nie pisałam kiedy mam transfer, żeby nie zapeszac), ale tak miło zaczelyscie tydzień, że dla żartu test zrobiłam. Szczęście miesza się ze strachem... Jutro lecę na betę.
 
Dziewczyny, ja u siebie też zobaczyłam dziś dwie kreski na teście (mimo, że zrobiony późnym popołudniem i tylko parę dni po transferze). Betę miałam robić w piątek dopiero (nie pisałam kiedy mam transfer, żeby nie zapeszac), ale tak miło zaczelyscie tydzień, że dla żartu test zrobiłam. Szczęście miesza się ze strachem... Jutro lecę na betę.

przepieknie :) doslownie jest cudnie!!! To ile nas juz jest bo sie poglubilam!!! Ja doliczylam sie do 4 ale czyzbym nie chcacy zapomniala o kims ???

Ja nadal czekam na wyniki, moze jeszcze pol godzinki i mam nadzieje ze beda [emoji120]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry