reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiesz sama się sobie dziwię że jestem taka spokojna:/ jak miałam IUI to po każdej przez następne 2 tygodnie nie spałam po nocach, bolał mnie żołądek, biegunki itp...a teraz nic. Może zacznę się trochę stresować kilka dni przed 27.11. Póki co czasem mnie rwie w jajnikach i piersi miałam dziś tak bolace że myślałam ze sutkami biustonosz przedziurawie hahah. Ogólnie nie mam żadnego przeczucia czy się uda czy nie. Staram się zająć przez cały dzień czymś i nie skupiać się tylko na tym czy się udało. Aaa no i apetyt mam duży! Ciągle żrem cos=)
ja mam to samo... kurcze no wyjełas mi to z ust ..i do tego zgaga pewnie z obzerania sie hihi ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dzisiaj piżama party. Leżę. Potwornie chce mi się spać.
Na dodatek podejrzewam hiperke bo 2 dni po punkcji zaczął pobokewac mnie brzuch... do tej pory jest ogromny, boli przy nawet kichaniu. Mam potworne zaparcia i załatwiam się z krwią ( lekarz mówi że to normalne) ; od wczoraj wmuszam w siebie litry wody i wczoraj jadlam bardzo dużo białka. Dzisiaj brzuch mniej boli, jest mniej napięty ale mam lekką temperaturę. Zostaje w wyrku i będę zajadać ser biały, jaja gotowane i pić wode.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze a może jednak warto to sprawdzić bo jak sikasz krwią to coś nie halo a jeszcze ta gorączka..[emoji53] żeby nie zdarzyło się jak z Paulina :(

★·.·´¯`·.·★ piszę do Ciebie z mojego HUAWEI p8 Lite :) ...PóKI WALCZYSZ JESTEś ZWYCIęZCą... ★·.·´¯`·.·★
 
Dzień dobry moi mili ;) czuje się dzisiaj dużo lepiej tylko pęcherz boli zaraz mam mieć badanie na samolocie ;) jak narazie nie wzięłam jesZcze nic przeciwbolowego ;)
To pozytywna wiadomość [emoji2]tylko jeszcze badania będą ok i do domku...[emoji110] [emoji106]

★·.·´¯`·.·★ piszę do Ciebie z mojego HUAWEI p8 Lite :) ...PóKI WALCZYSZ JESTEś ZWYCIęZCą... ★·.·´¯`·.·★
 
reklama
Do góry