reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przyjęli mnie na oddział ginekologiczny okazało się że jajnik jest dosyć sporo powiększony i jest płyn powiedzieli że to hiperstymulacja i beda leczyć zapobiegawczo i jutro zrobią usg czy płynu nie jest więcej a teraz leć kroplowka przeciwbólowa dam znać jutro po obchodzę co mówią brzuch boli ale już zdecydowanie mniej jak te leki dali
Mam nadzieje, ze dzisiaj jest juz lepiej. Trzymaj sie kochana.
 
reklama
@dżoasia leczymy się, a właściwie dopiero zaczęliśmy w Novum.
@dreamscometrue to faktycznie trochę tych badań było. My gapy i sami nie wiemy co :confused:
@mmalenaa lista badań jest przerażająca... tak samo jak stos "papierów" do wypełnienia :szok:

O, Novum. A u kogo? U nas maz najpierw u dr Wolskiego, a potem ja u dr Zygler. Lista badań do zrobienia jest przerażająca. Sama dr Zygler poradziła mi, bym zrobiła je na zewnątrz - bo bedzie taniej - i jak poszłam do Alabu i pank zobaczyła na co ma mi pobrać krew, to zbladła. Ręce jej sie tez trzęsły kiedy mi mówiła ile mam za to zapłacić...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry przespalam ten kawałek nocy budzilam sie parę razy a wiec tak brzuch nadal boli ale nie czuje aż tak bardzo tego bólu bo dostałam wczoraj tramal taka ketonal i zasnęłam pobrali z rana krew i czekamy na obchód jestem bardzo zaskoczona bo bardzo dobrze sie mną opiekują jestem pod mega wielkim zdziwieniem .wiem że powinnam jechać wcześniej do szpitala ale słuchałam lekarza co mam robić nie dałabym rady wytrzymać dzisiaj do rana aby do niego pojechać ból był tak mocny ze płakałam jak wilk z lasu aż stan podgoraczkowy dostałam byłam badana ginekologiczne taki ból jak by ktoś nnie od środka rozdzieral leżę i czekam na ten obchód ma nadzieje ze mi pomogą i wyjdę do domu bez tego bólu nie wiem jak przy porodzie boli ale mogę sie domyślać ze że podobnie

Trzymaj sie! Najgorsze juz za Toba, teraz musi byc juz tylko lepiej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wszystkim dziś mój 41dpt.Pierwsza wizyta strasznie się boje czy wszystko jest ok z moim okruszkiem.Jak zobaczę mój mały babelek i usłyszę że wszystko jest ok dopiero wtedy się uspokoje.
Dam znać już po wszystkim.
Bedzie dobrze, czekamy z niecierpliwoscia :) na ktora masz wizyte?
 
reklama
Przyjęli mnie na oddział ginekologiczny okazało się że jajnik jest dosyć sporo powiększony i jest płyn powiedzieli że to hiperstymulacja i beda leczyć zapobiegawczo i jutro zrobią usg czy płynu nie jest więcej a teraz leć kroplowka przeciwbólowa dam znać jutro po obchodzę co mówią brzuch boli ale już zdecydowanie mniej jak te leki dali
dobrze ze juz cie nie boli i ze lekarze ci pomagaja wyjsc z tego.. bedzie dobrze..

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry