reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A już Acard? Bo mi lekarka (co prawda zwykła ginekolog, nie mój prowadzący IVF) mówiła, żeby nie brać Acardu przed punkcją bo rozrzedzę krew i w czasie punkcji mogłoby być krwawienie...

Ja ostatnio zęba wyrywalam i też odstawiłam acard i chirurg (dentysta) powiedział że niepotrzebnie. Podobno to jakaś stara szkoła i aż tak bardzo acard nie wpływa. Przed punkcja natomiast nie zapytałam mojej dr czy odstawiac i brałam cały czas i krwawienia nie miałam. Ale oczywiście każda z nas może inaczej reagować i lepiej ustalić co dla której jest dobre i nie zaszkodzi.
 
Cześć dziewczyny!!!!
Udzielała się na forum w 2014 r kiedy pierwszy raz podchodziłam do in vitro :) Pierwszy transfer 2 zarodków i pojedyncza ciąża Synek 09.10.2014r. W środę wracamy po rodzeństwo dla małego transfer 2 zarodków. Ale mam strefa myślałam, że jakoś łatwiej mi będzie jak mam już synka. Któraś z Was ma teraz jakoś transfer?
 
Cześć dziewczyny!!!!
Udzielała się na forum w 2014 r kiedy pierwszy raz podchodziłam do in vitro :) Pierwszy transfer 2 zarodków i pojedyncza ciąża Synek 09.10.2014r. W środę wracamy po rodzeństwo dla małego transfer 2 zarodków. Ale mam strefa myślałam, że jakoś łatwiej mi będzie jak mam już synka. Któraś z Was ma teraz jakoś transfer?
no ja dzis miałam i jeszcze 2 dziewczyny :) super witamy ponownie :)

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przezylam, dwa malenstwa sa juz ze mna, oby na zawsze [emoji173]️

Mialam niesamowita przygode z tym piciem i pelnym pecherzem. Planowalam wypic tak jak @dzoasia proponowala i tak zrobilam, przed wejsciem do kliniki poszlam do empika po ksiazke na wieczor bo wczoraj do 2 rano ostatnia czytalam i skonczylam. Tak mnie wzielo na sikanie ze myslalam ze nie dojde do kliniki, usiadlam bo mi slabo bylo. Doszlam do kliniki i troche sobie siknelam bo bym dluzej nie przezyla. A jak doszlam, znow czekanie i ta sama historia. Koniec koncow doktor powiedzial ze bylo rewelacyjnie, transfer zajal dwie minuty a ja migiem do wc.
Zarodki lepiej niz sie spodziewal, i jak wczesniej mowil ze ten drugi troche slabszy to mowil ze wygladaja super i rokuja ciaze :) A wiec teraz czekamy!!!

Mowil mi tez aby dzis spokojnie i zeby jakis emocjonalnych ksiazek nie czytac!

Pierwsza weryfilacja telefoniczna w czwartek, potem w poniedzialek a potem ostatnia w czwartek!!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Kciuki zaciśnięte żeby Maleństwa z Tobą zostały. Odpoczywaj, nie stresuj się i dbaj o Was :)
 
reklama
Do góry