reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie. Powodzenia wszystkim dzisiaj:)
mam pytanie dzisiaj 8dc, jak wiecie rzygotowuje się do crio. I mam problem bo bolą mnie jajniki, podbrzusze czuje jakbym miała mieć owulacje. Może to nadmiar leków biorę estrofem 2×2 i lenzetto ten spray 2 razy dziennie po 3 dawki. dodatkowo mam bardzo plodny sluz....jak myślicie ?? Dopiero w poniedziałek mam wizytę u lekarza.
 
reklama
Boszzz normalnie mi to już się słabo i niedobrze robi na samą myśl o wizycie. Z jednej strony jestem ciekawa co mi powie z drugiej jakoś ciężko mi uwierzyć że wyjdę od niego z całą masą dobrych wieści pełna nadziei i wiary.
Wciąż też myślę czy decydować się na ponowną laparoskopię i ryzykować AMH czy nie :(

Ja myślę, że decyzje co do laparoskopii powinnaś podjąć po dokładnym omówieniu jej z lekarzem. Może On coś doradzi... Może będzie miał jakiś pomysł na Ciebie, czasami wystarczy mała modyfikacja leków, dodanie czegoś i wszystko zaczyna się układać. Wiem, że to czekanie i niepewność są trudne, ale mam nadzieję że wrócisz do nas z pozytywnymi wiadomościami.
 
Dziewczyny wszy ok jest pecgerzyk , to 5 d5d, usg serca za Tydz
Przenosze Sue Na ciezaroweczki bowiem wiem ze foto Usg draznia serce ( te ktore Sie staraja) czekam tam na was[emoji8][emoji8]zagladam tu rowniez [emoji8]


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom

Czyli cuda naprawdę się zdarzają :). Cieszę się razem z Toba i mam nadzieję że do końca będziesz przekazywala nam tylko dobre wiadomości.
 
Witajcie. Powodzenia wszystkim dzisiaj:)
mam pytanie dzisiaj 8dc, jak wiecie rzygotowuje się do crio. I mam problem bo bolą mnie jajniki, podbrzusze czuje jakbym miała mieć owulacje. Może to nadmiar leków biorę estrofem 2×2 i lenzetto ten spray 2 razy dziennie po 3 dawki. dodatkowo mam bardzo plodny sluz....jak myślicie ?? Dopiero w poniedziałek mam wizytę u lekarza.

Ja w poprzednim cyklu (sztucznym) nie miałam żadnych objawów oprócz wielkiej sennosci. Myślę że przy takiej dawce leków nie powinnaś dostać owulacji, może tu skutek uboczny leków. Każda reaguje na nie inaczej a lista skutków ubocznych jest długa...
 
Dziewczyny zastanawiam sie nam moja blastka, ktora mialam wczoraj podana, tym razem widzialam oprocz samej blastki jakby przyczepiony do niej tej samej wielkosci i ksztalcie "balonik". Myslicie, ze to byla otoczka i moj maluszek sie juz z niej wydostal przed podaniem? To chyba dobrze, nie?
 
Dziewczyny zastanawiam sie nam moja blastka, ktora mialam wczoraj podana, tym razem widzialam oprocz samej blastki jakby przyczepiony do niej tej samej wielkosci i ksztalcie "balonik". Myslicie, ze to byla otoczka i moj maluszek sie juz z niej wydostal przed podaniem? To chyba dobrze, nie?
Może to było embrio glue? Aby maluszek się ładnie przyczepił

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może to było embrio glue? Aby maluszek się ładnie przyczepił

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Szczerze to watpie, zeby uzyli tego specyfiku. Ta banka byla prawie idealnie taka sama jak blastka tylko taka "pusta", przejrzysta, no moze troche mniejsza. Googlowalam sobie obraz wychodzocej z otoczki blastki to u mnie wygladalo jakby juz z tej otoczki sie calkowicie wykluła.
Ja to zawsze mam rebusa po wizycie :p
 
Hejka wszystkim! Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i każdą betującą! Ja właśnie wyszłam z Diagnostyki, piguła mnie podkurwiła, bo akurat krew mi pobierala ta sama co ostatnio i jak się okazało ma dobrą pamięć skubana. Cichaczem zapytała czy ta poniedziałkowa wyszła pozytywnie, a ja, że tak, że 39, a ona do mnie "oj to słabiutka, bardzo niska, proszę się nie nastawiać na ciąże", nosz ku**wa! Specjalistka się znalazła.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szczerze to watpie, zeby uzyli tego specyfiku. Ta banka byla prawie idealnie taka sama jak blastka tylko taka "pusta", przejrzysta, no moze troche mniejsza. Googlowalam sobie obraz wychodzocej z otoczki blastki to u mnie wygladalo jakby juz z tej otoczki sie calkowicie wykluła.
Ja to zawsze mam rebusa po wizycie :p
Jejku to jestem zdziwiona a pytałaś może lekarza no bo żeby nie było sytuacji że coś pójdzie nie tak z tego powodu bo pierwszy raz o czymś takim słyszę

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry