reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hejka wszystkim! Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i każdą betującą! Ja właśnie wyszłam z Diagnostyki, piguła mnie podkurwiła, bo akurat krew mi pobierala ta sama co ostatnio i jak się okazało ma dobrą pamięć skubana. Cichaczem zapytała czy ta poniedziałkowa wyszła pozytywnie, a ja, że tak, że 39, a ona do mnie "oj to słabiutka, bardzo niska, proszę się nie nastawiać na ciąże", nosz ku**wa! Specjalistka się znalazła.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
A ile dni robilas po jakiego zarodka? Mi się kojarzy ze 7dpt. Na ten czas bdb beta

---30tc---
 
Pytalam ale embriolog akurat podawala pipete i lekarz nie zdazyl odpowiedziec a potem o tym zapomialam. Wydaje mi sie, ze jest wszystko ok, jeszcze nie mialam podawanej tak rozwinietej blastki 5AA i moze tak to wyglada jak wydostaje sie ona z otoczki. Zostala mi jeszcze 6BA to ta wedlug oznaczen powinna byc juz napewno wykluta czy jak to sie fachowo mowi.
Hmm ja pamiętam jak czekaliśmy w pokoju na transfer blastki 4AA to przyszla embriolog i mówi ze za chwilę będzie transfer tylko czekają na wyjście z otoczki

---30tc---
 
Z moją gin.umowilam się na środę a we wtorek jadę do Łodzi do Pasnika. Myślę że będę miała już komplet badań do tego czasu (czekam jeszcze na dwa wyniki badań, które robiłam w czwartek i dziś jeszcze zrobilam ANA3). I wtedy będę miała obraz całej sytuacji. A Ty kiedy masz wizytę kolejną?
A bierzesz leki do crio? Myślisz,że uda się w tym miesiącu podejść czy będziesz musiała czekać? Ja wizytę mam za tydzień w piątek i zobaczymy co tam można kombinować dalej ;-)
 
reklama
Do góry