reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane a jak z lekami i zmianą czasu? Teraz biorę o 8:00, 14:00 i 20:00 to od jutra mam zacząć brać 7:00, 13:00 i 19:00
Jeżeli musisz brać równo o tych samych porach to tak chyba że masz powiedziane rano, w południe i wieczorem to wtedy myślę że spokojnie możesz brać tak jak do tej pory [emoji4]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja byłam dziś na usg. Sara 2100 Tobiasz 1900. Z nerkami u niego lepiej i różnica to już tylko 11%. Od wczoraj okresowe bóle i twardnienie brzucha. Macica już zaczyna się szykować do porodu [emoji53][emoji17]Mam leżeć i wytrwać jeszcze chociaż z tydzień. Jutro dopiero 34 tyg...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bardzo rozsądne podejście. Zarówno in vitro jak i adopcja to trudne tematy i decyzje. Ale trzeba wierzyc, że każde podejście jest tym na które czekamy i które da nam szczęście. A jak się nie uda to za jakiś czas może człowiek zmieni zdanie i podejdzie jeszcze raz... A pisanie pracy magisterskiej to dobre zajęcie, można się odciąć od otaczającej rzeczywistości i skupić tylko na tym. powodzenia
 
Wracamy od rodziców, przez całą drogę mnie mdli :) Tłumacze lekami a po cichu myślę że to objaw. Rano też tak miałam. Dalej jestem masochistką i testu nie robię. Dziś 10dpt.
 
reklama
Do góry