reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ja byłam dziś na usg. Sara 2100 Tobiasz 1900. Z nerkami u niego lepiej i różnica to już tylko 11%. Od wczoraj okresowe bóle i twardnienie brzucha. Macica już zaczyna się szykować do porodu [emoji53][emoji17]Mam leżeć i wytrwać jeszcze chociaż z tydzień. Jutro dopiero 34 tyg...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Fajnie że chociaż się poprawiło, powodzenia dla ciebie i wytrwajcie jeszcze ;)
 
reklama
Tylko o tym marzę, żebym mogła zadzwonić i odwołać obie wizyty ale muszę mieć plan B, C i D bo inaczej zwariuję. Szczególnie, że dziś 25 dc a ja czuję co jakiś czas ból jak na okres :(
I ja też dziś poczułam ból brzucha i okolic krzyża jak na okres.
Siedziałam z mężem w kinie i zamiast skupić się na filmie to co chwilę wycierałam łzy bo byłam pewna, że dostałam okres. To była tylko i na szczęście luteina, tzn. jej resztki. Ból jednak pozostał.
Mam nadzieję, że to ta implantacja na która tyle czekałyśmy.
 
czytam i czytam i sama już nie wiem-niby jak jest niedrożność jajowodów bez wodniaków to nie trzeba usuwać...wiem,że któraś z dziewczyn mi odpisywała w tym temacie....ratunku!!!
Ja mam jeden jajowód niedrożny i nie usunięty. Drugi usunięty laparoskopowo - tam był wodniak i to on brudził i nie pozwalał na ciążę.
 
reklama
Do góry