reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dobra kochane odblokowuje grupe do jutra tak zeby dolaczyly do nas kolejne dziewczyny. Pamietajcie grupa jest tajna i zamknieta takze nikt z waszych znajomych nie widzi ze do niej nalezycie. Takze bez obaw
A grupa nazywa sie Silaczki i jako zdjecie profilowe ma dzidzie w koszyku na niebieskim tle
Dobra znalazłam i proszę o potwierdzenie [emoji6]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurde jak teraz wstałam to mnie tak brzuch zabolał na dole że aż się wystraszyłam chyba @ nadciąga :(
MoKa kochana spokojnie ja też takie bóle miałam a później się okazało że było wszystko dobrze i beta pozytywna więc czekaj grzecznie ja w terminie @ byłam pewna że ja dostanę bo mnie brzuch bolał jak na @ i piersi przestawały boleć byłam na 100% pewna że zaraz przyjdzie okres a tu taki psikus i pozytywny test a zaraz później wszystkie objawy mi minęły i przez kolejne 4 tygodnie była bezobjawowa ciąża co mnie strasznie zaskoczyło

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry