reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam wszystkie starajace sie bardzo serdecznie :) Mam do was pytanko dzis jest 7dpt zrobilam test (lekarz kazal mi zrobic w niedziele ale nie wytrzymalam) wyszly dwie kreski :) niestety mieszkam w UK a tu nie ma mowy o becie z krwi. Wiec znalazlam prywatna przychodnie i powiedzieli mi żebym przyjechala w sobote na usg. Mam do was pytanko czy bedzie juz coś widać czy to nie za wcześnie?
 
Witam wszystkie starajace sie bardzo serdecznie :) Mam do was pytanko dzis jest 7dpt zrobilam test (lekarz kazal mi zrobic w niedziele ale nie wytrzymalam) wyszly dwie kreski :) niestety mieszkam w UK a tu nie ma mowy o becie z krwi. Wiec znalazlam prywatna przychodnie i powiedzieli mi żebym przyjechala w sobote na usg. Mam do was pytanko czy bedzie juz coś widać czy to nie za wcześnie?

Według mnie nic nie będzie jeszcze widać. Gratuluję dwóch kresek :-)
 
Witam wszystkie starajace sie bardzo serdecznie :) Mam do was pytanko dzis jest 7dpt zrobilam test (lekarz kazal mi zrobic w niedziele ale nie wytrzymalam) wyszly dwie kreski :) niestety mieszkam w UK a tu nie ma mowy o becie z krwi. Wiec znalazlam prywatna przychodnie i powiedzieli mi żebym przyjechala w sobote na usg. Mam do was pytanko czy bedzie juz coś widać czy to nie za wcześnie?
Wydaje mi się za wcześnie. Pęcherzyk ciążowy widać przy becie ponad 1000 to jest bodajże jakieś 14dpt blastki tak na oko.

---26tc---
 
Chodzi ci p sprawy ZUS czy co!?

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Tak o ZUS jestem od 22.09 na zwolnieniu i już głupieje bo każdy mówi co innego . Chodzi mi o to czy teraz na zasiłku chorobowym mam obowiązek płacić wszystkie składki czy tylko chorobowe . Zadzw do ZUS to baba powiedziała ze lepiej żebym płaciła wszystko bo mogą mi nie wypłacić później macierzyńskiego a księgowa mówi ze tylko chorobowe i już jestem głupia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak o ZUS jestem od 22.09 na zwolnieniu i już głupieje bo każdy mówi co innego . Chodzi mi o to czy teraz na zasiłku chorobowym mam obowiązek płacić wszystkie składki czy tylko chorobowe . Zadzw do ZUS to baba powiedziała ze lepiej żebym płaciła wszystko bo mogą mi nie wypłacić później macierzyńskiego a księgowa mówi ze tylko chorobowe i już jestem głupia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli chodzi o ZUS to nie pomogę bo w tym dokładnie nie siedzę!!


ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Do góry