reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jezeli masz niedobory kwasu foliowego to warto jesc duzo zielonych warzyw: szpinak, jarmuz, salate, szparagi, brokuly, kapuste, brukselki tip.
Ja codziennie robie sobie smoothie z szpinakiem lub jarmuzem. Tak mi najlepiej wchodzi :)
oprócz tego w pomarańczach jest dużo kw foliowego ;) a teraz sie zacznie sezon :D
 
reklama
Mruch a ile dziennie masz brac tych kapsułek? Bo tu jest bardzo mała dawka tej metylokobalaminy (tylko 100ug, a w niektórych preparatach jest aż 5000ug)... No i kwas foliowy jest pół na pół metylowany z syntetycznym, reszta wit tez syntetyczna...

A masz taki przykładowy preparat 5000ug. Powiedział mi lekarz ze podwójną dawkę dzienna mam brać.
 
Zobacz załącznik 824423 Dziewczyny pokusiłam sie dzisiaj o sikacza. 7 dpt i widać słabą krechę, ale widać! Całą noc śniły mi się pozytywne testy i chyba sobie wyśniłam :)
Suuuper wiesci! Wiedzialam, ze wyjdzie pozytywny. Beta to juz tylko formalnosc. Zrob sobie jeszcze test jutro albo po. Do bety jeszcze sporo czasu a z pozytywnym testem spokojnie sie czeka :)
 
reklama
Hej jestem juz po amiopunkcji nie było tak źle wyniki za trzy tygodnie, ale babeczka która była przedemną tak krzyczała z bólu aż miałam problem zwypełnianiem papierków do podpisania tak mi się ręce trzęsły. Weszłam do gabinetu i doktor powiedział że pacjętka przedemną miała bardzo mało wód płodowych i nie udało się ich pobrać , kłuli ją pare razy.
 
Do góry