reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zrobiłam sobie przy okazji badanie progesteronu i wynik 16,30.Czy to nie jest za mało??

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
Jesli bierzesz syntetyczny progesteron typu duposthan, lutinus,prolutex itd on moze nie wychodzic w krwi. Mnie lekarz powiedzial ze ok jest moj a mialam ok 10. Bralam dupka i lutinus.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny może mi podpowecie zrobiła dla siebie badania tsh i ft4 i wysZło tsh 2.45 bardzo zawsze miałam ponizej 1 dzis jest 25 dc cyklu podczas brania gonapeptyl czy to ma jakiś wpływ ? Cały czas miałam dobry tsh podczas brania eutyhrox .. potem lekarz mi zmienił na novothyral minęło dobrE pol roku i taki wynik... nie wiem co mam zrobić czy znów wrócić do euthroxu ... czy d ac znać lekarzowi tylko zrobiłam to na własną rękę nie chce żeby krzywo patrzal czy powtórzyć za parę dni ??
Skontaktuj sie z.lekarzem :) on jest od tego zeby wziac.wszystko pod uwage, szczegolnie ze macie jeszcze czas zeby zbic tsh.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Staramy sie byc jak najwięcej... ja w polowie miesiaca bede wiecej w domu, a pod koniec calkiem.sie tam.przeprowadzam az do listopada. Bede migla mame.wozic do taty nawet.codziennie jesli bedzie trzeba...
Ciezko jest... musimy przygotowac sie nawet na najgorsza opcje... ale tak mi zle, tak bardzo chcial wnuki... a tu nawet jak mu sie uda dotrwac do grudnia to nie wiem czy bedzie w stanie dziecko potrzymac na rekach...

Historia kolem.sie toczy... mama swojego ojca chowala 7ego, a ja zaraz po polnocy 8ego sie urodzilam... mam nadzieje, ze tym razem tak nie bedzie...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro
 
Odebrałam wyniki z wymazu... znowu bakteria [emoji24][emoji22][emoji26] 2 tygodnie temu skończyłam antybiotyk..... kolejny antybiotyk mnie czeka i kolejny miesiąc w plecy... czyli za miesiąc powtórka wymazu, JEŚLI będzie ok to biopsja endometrium i czekanie na wynik histochemiczny... czyli jeszcze minimum 2 miesiące... nigdy nie podejdę do tego drugiego podejścia... [emoji30]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Alez cie trzyma cholera....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana przykro mi :( ważne, że tata jest pod dobrą opieką.
Jak będziesz miała ochotę się spotkać to pisz śmiało

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Akurat wracam do wawy, pozniej bede.pojedyncze dni.w.domu. tak jak pisalam.po polowoe miesiąca bede na dluzej. Odezwe sie wtedy, ok?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Odebrałam dzisiaj drugi wynik HCG. Niestety beta spadła. Nie udało sie. To nasz pierwszy transfer - mam nadzieje ze kolejny bedzie lepszy. Duzo sie dzieki wam dowiedziałam.
 
Serduszko bije i dzidzia rosnie - czego chciec wiecej!!! Bardzo ci gratuluje!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuje :* Stresowałam się bardzo przed wypisem ze szpitala i badaniem ale jak na badaniu powiedziała mi ginek ze jest serduszko że bije i pokazała to radość ogromna.No dzidzia malusia bardzo CRL 4,02 tylko ale najwążniejsze że jest wszytsko OK :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, niestety zrobiła mi się torbiel na lewym jajniku i wszystko potrwa dłużej, czekamy aż się wchłonie. Jestem wściekła , rozżalona i cały czas rycze. Czy przyjmując gonapeptylu przy tej torbieli mogę napić się wina?
Przykro mi też miałam torbiel i też musialam czekać ale było warto :)
 
Do góry