reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Girls ile po punkcji moza wrócić do aktywności fizycznej:) ?
powinnas odczekac okolo 2 tyg,bo przy bardzo powiekszonych jajnikach,jest zagrozenie ze obroca sie wokol wlasnej osi,co jest cholernie niebezpieczne,oprocz tego bol brzucha i ewentualne krwawienie.spokojnie daj im wrocic do normalnych rozmiarow,moja dobra rada ,a zrobisz jak uwazasz:):):)
 
No z pierwszym.to sie zgodze ale moja wiedza to jest jeszcze w powijakach porownujac do annemarie :)
Gosia,moja tez w powijakach bo ilekroc juz mysle ,ze cos wiem to pojawia sie cos nowego i musze resetowac wiedze.Jak macie kesz ,polecilabym ci wizyte u Lewego,on tam jest od skomplikowanych przypadkow i takie tez wychodza potem w ciazy.Nie owija w bawelne i mowi szczerze ,ze bedzie ciezko,za to go cenie,jego asystenke bym...nie bede sie wyrazac;););)
 
Pierwszy moj typ to byl zamora ale poczytalam opinie i troche mnie to zniechecilo. Teraz albo Wojewodzki ale chyba jednak wlasnie Taszycka. Chcem jechac na wizyte zeby uslyszec czy jestesmy takim kiepskim przypadkiem czy jednak jest u nas szansa na nasze upragnione dziecko. Z wizyty w invictie jestem zadowolona ale moj niedosyt musze jeszcze zaspokoic wizyta w Novum
A co powiedzieli w Invikcie?
 
Dziewczyny a ile nospy mozna? Bo ja nie wiem co to te skurcze? Czy to takie mrowienie?
Każda chyba Odczuwa inaczej. U mnie są silne i czuje to tak jakby mi macica zasysala powietrze haha ciężko to opisać. Nożna porównać do tych które są podczas orgazmu. Dzisiaj wyczytałam że rumianek działa przeciw skurczom macicy więc Oprócz nospy mozna wypić herbatkę :)
 
reklama
Pierwszy moj typ to byl zamora ale poczytalam opinie i troche mnie to zniechecilo. Teraz albo Wojewodzki ale chyba jednak wlasnie Taszycka. Chcem jechac na wizyte zeby uslyszec czy jestesmy takim kiepskim przypadkiem czy jednak jest u nas szansa na nasze upragnione dziecko. Z wizyty w invictie jestem zadowolona ale moj niedosyt musze jeszcze zaspokoic wizyta w Novum


Napisz jak wrażenia po Invictcie. Tez chciałam tam konsultacje.
Kto tam jest dobry i co Ci zaoferowali?
Spróbuj się w Novum wcisnąć do szefa,będą cię zbywac brakiem miejsc.
Nie daj się zbić z tropu.
 
Do góry