reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A jakie leki miałaś? ? Rozumiem, że dorzucili ci coś jeszcze??
Ważne, żeby w miarę równo rosły.
A na endo weź wit B6 po 2 x dziennie i b 12 lub kup orzechy brazylijskie i nerkowca.
Mam mutację c667t więc biorę metylokobainę ta lepiej przyswajalna vit b12 w prenatalu duo, ale dzięki za podpowiedź.
 
A powiedz czym emek byl leczony tez chcemy umowic sie do Wolskiego

Najlepszy specjalista u nich. Docieka przyczyny, wszystko bada. Nam pomógł i szkoda,że on tam nie jest ginekologiem.
Klinika jako klinika na pewno jest na dobrym poziomie,ale bierz pod uwagę tylko te nazwiska;
Lewandowski,
Wojewódzki;
Staroslawska i ewentualnie Taszycka.
Nie daj się spryciarom zapisać do kogokolwiek innego.
Może wam się tam uda.
 
U mnie tez zero krwi ale nie chce sobie czegoś uszkodzić jak miałam w piatek to pewnie po 5 dniach bo tyle mam brać antybiotyk. A kiedy moge sie kochać z mężem?

Z tym kochaniem to nie pomogę, bo mnie akurat te akcje interesowały, ale podczas stymulacji kiedy było dużo śluzu płodnego.
Antybiotyk tez miałam na 5 dni,ale szczerze nie wiem jak tam od wewnątrz to wszystko pogmerane to wytrzymaj chwilkę.
 
reklama
Najlepszy specjalista u nich. Docieka przyczyny, wszystko bada. Nam pomógł i szkoda,że on tam nie jest ginekologiem.
Klinika jako klinika na pewno jest na dobrym poziomie,ale bierz pod uwagę tylko te nazwiska;
Lewandowski,
Wojewódzki;
Staroslawska i ewentualnie Taszycka.
Nie daj się spryciarom zapisać do kogokolwiek innego.
Może wam się tam uda.
Pierwszy moj typ to byl zamora ale poczytalam opinie i troche mnie to zniechecilo. Teraz albo Wojewodzki ale chyba jednak wlasnie Taszycka. Chcem jechac na wizyte zeby uslyszec czy jestesmy takim kiepskim przypadkiem czy jednak jest u nas szansa na nasze upragnione dziecko. Z wizyty w invictie jestem zadowolona ale moj niedosyt musze jeszcze zaspokoic wizyta w Novum
 
Do góry