reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzwoniłam to NOVUM i lekarka kazała przestać sie łudzić i odstawić leki. Powiedziała tez ze beta nie jest żadnym wyznacznikiem, bo produkuje ją kosmowka, wiec jej parametry nie maja znaczenia.
Boje sie tego bólu....i psychicznego i fizycznego...
Mam dość


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jestem zdania że kilka dni brania leków nie zaszkodzi Ci a będziesz miała pewność. Idź do innego lekarza, może zarodek ruszy jeszcze a jak nie to przynajmniej nie będziesz miała sobie nic do zarzucenia. Tyle dziwnych, nedznych sytuacji z happy endem widziało to forum - nie odpuszczaj jeszcze. Może nie rób sobie wielkich nadziei ale daj swojej dzidzi jeszcze kilka dni. Mnie zaintrygowala informacja ze lekarz serca nie widzi ale widzi że coś tętni. To co kur** tam tętni? Albo mini serduszko albo lekarz ma mroczki przed oczami . Wybacz ale co to za suka z Novum, która sama nie widziała usg a każe odstawić leki? Ja bardzo emocjonalnie podchodzę do takich sytuacji ale wkurza mnie to że traktuje się nas szablonowo, nas i nasze kropki.

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
czyli 5 dniowe maleństwa czy starsze?dajesz mi dużą nadzieję :))
Jeden zarodek był 5dniowy i ten miał nacinana otoczkę a drugi 6dniowy (z wcześniejszej stymulacji) i tu otoczki nie trzeba było nacinac bo przed transferem zarodek sam opuścił otoczkę - tak się córcia do mamy rwala [emoji7]
Napomkne ze oboje zostali ze mną [emoji3]


[emoji127] 28.10.2017
 
Gratuluję!! mam cichą nadzieję, że u mnie też tak będzie :) zawsze chciałam dwójkę, le z odstępem czasowym, jednak tyle czasu walki zweryfikowało moje poglądy i cholernie cieszyłabym się z dwójki urwisów naraz ;)
Te lata oczekiwania zweryfikowaly i moje poglądy. Zawsze mówiłam ze będę miała jedno dziecko i ani grama więcej, ostatnio nawet przypomniałam sobie sytuację jak z 6 lat temu szłam z mężem (wówczas narzecxonym) na spacer. Na ulicy mieliśmy mężczyznę z blizniakami a ja skomentowalam to (oczywiście tylko do swojego partnera) "za jakie grzechy trafiły się mu bliźniaki?". Potem ślub, starania o dziecko, 4 poronienia naturalnych ciąż. Wizyta w klinice, dwie stymulacje, pgs i decyzja wspólna : celujemy w bliźniaki [emoji1] Ot , taki chichot losu, zmiana priorytetów. Nie żałuję, jestem najszczesliwsza kobietą pod słońcem. Nawet w najtrudniejszych dniach nie śmiem narzekać, bo jakim prawem? Wczoraj obchodzilam urodziny, mąż pytał co chciałabym dostać w prezencie. .... nic, wszystko mam. Jeszcze tylko szczęśliwe rozwiązanie i nie mam więcej marzeń dla siebie.

[emoji127] 28.10.2017
 
Dzwoniłam to NOVUM i lekarka kazała przestać sie łudzić i odstawić leki. Powiedziała tez ze beta nie jest żadnym wyznacznikiem, bo produkuje ją kosmowka, wiec jej parametry nie maja znaczenia.
Boje sie tego bólu....i psychicznego i fizycznego...
Mam dość


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
chyba ją po..bało. Taki tekst... Ja bym chyba nie odstawia
Tak sobie pomyślałam ile musimy przejść, żeby osiągnąć swój cel , ile łez , smutku, zranienia i beznadziejności- dlaczego?
ŻYCIE jest takie niesprawiedliwe.
Jedni rodzą i oddają dzieci, bądź krzywdzą je , ale po co im i tak ich nie kochają !!!
A My za tak bardzo na nie czekamy...
ja nie wiem, ja sobie tłumaczę że wszystko jest po coś.Nie wiem poco ale musi być...z ta mysla mi łątwiej..
 
jak co ma się podwyższone to żeby nie brać koanzymu Q10? bo ja se biere na własną łapę ;)
komórki nk - natural killers - czyli komórki obronne organizmu. Ale dlaczego to już Gosia musi się wypowiedzieć bo nie mam pojęcia. Ja łykałam podczas stymulacji, tylko kilka dni, nie mam pojęcia czy to je jakoś zdążyło podrasować, ale wynik 6/6 zapłodnionych, które dotrwały do blastki. Tylko teraz muszę czekać zeby wrócić po kolejnego bobasa po pierwszy nie dał rady;/ Zawsze coś;/
 
Jestem zdania że kilka dni brania leków nie zaszkodzi Ci a będziesz miała pewność. Idź do innego lekarza, może zarodek ruszy jeszcze a jak nie to przynajmniej nie będziesz miała sobie nic do zarzucenia. Tyle dziwnych, nedznych sytuacji z happy endem widziało to forum - nie odpuszczaj jeszcze. Może nie rób sobie wielkich nadziei ale daj swojej dzidzi jeszcze kilka dni. Mnie zaintrygowala informacja ze lekarz serca nie widzi ale widzi że coś tętni. To co kur** tam tętni? Albo mini serduszko albo lekarz ma mroczki przed oczami . Wybacz ale co to za suka z Novum, która sama nie widziała usg a każe odstawić leki? Ja bardzo emocjonalnie podchodzę do takich sytuacji ale wkurza mnie to że traktuje się nas szablonowo, nas i nasze kropki.

[emoji127] 28.10.2017

Serdecznie Ci dziękuję za te słowa. Nie zamierzam rezygnować z leków. Jeszcze trochę...dla własnego spokoju.
Dziewczyny jesteście cudownym wsparciem. Bardzo Wam wszystkim dziękuję za dobre słowo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
komórki nk - natural killers - czyli komórki obronne organizmu. Ale dlaczego to już Gosia musi się wypowiedzieć bo nie mam pojęcia. Ja łykałam podczas stymulacji, tylko kilka dni, nie mam pojęcia czy to je jakoś zdążyło podrasować, ale wynik 6/6 zapłodnionych, które dotrwały do blastki. Tylko teraz muszę czekać zeby wrócić po kolejnego bobasa po pierwszy nie dał rady;/ Zawsze coś;/
Wzywamy zatem GOsię :)
Skąd wiadomo ze ma się takie komorki? jakie badanie ?:) ehh dokładnie zawsze coś....jaknie urok to sraczka :D
 
ja nie wiem, ja sobie tłumaczę że wszystko jest po coś.Nie wiem poco ale musi być...z ta mysla mi łątwiej..[/QUOTE]

Ja też sobie to tak tłumaczę ale jeszcze łatwiej było by jakbym wiedziała o co kaman... Jeśli przed ciążą mam w jakiś sposób ulżyć światu to wolałabym to wiedzieć, szybciej bym działała :p
 
reklama
Serdecznie Ci dziękuję za te słowa. Nie zamierzam rezygnować z leków. Jeszcze trochę...dla własnego spokoju.
Dziewczyny jesteście cudownym wsparciem. Bardzo Wam wszystkim dziękuję za dobre słowo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
mi się ucięła wiadomość no więc chyba babę po...bało ze taki tekst. Leków nie odstawiaj i idź do innego lekarza!! koniecznie :)
 
Do góry