reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niestety po wizycie nie mam dobrych wieści. Miałam zobaczyć serduszko, a dowiedziałam sie ze zarodek w ciagu 11 dni urósł raptem milimetr z 1,8 na 2,9..
Jestem załamana i czekam na najgorsze niestety...
Ale świadomość choć przez chwile, ze jest sie w normalnej, wewnątrzmacicznej ciąży była bezcenna...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Nie wiem co powiedzieć :( Może przejdź się jeszcze do innego lekarza? Co teraz dostałaś w zaleceniach?
 
Może warto sprawdzić to u innego lekarza? Bo w sumie co teraz masz robić? Siedzieć i czekać. Sory ale irytują mnie tacy lekarze.

W czwartek mam zrobić betę. Wczoraj wynik był 17880, a w czwartek lekarka oczekuje żeby była 25000. Jeśli bedzie tzn ze ruszyło i mam przyjść za 1,5 tyg jeśli nie ma takiego wzrostu, dać jej znać i bedzie myślec co dalej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W czwartek mam zrobić betę. Wczoraj wynik był 17880, a w czwartek lekarka oczekuje żeby była 25000. Jeśli bedzie tzn ze ruszyło i mam przyjść za 1,5 tyg jeśli nie ma takiego wzrostu, dać jej znać i bedzie myślec co dalej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie chce żebyś odebrała to jako wymądrzanie, ale mimo wszystko można by skontrolować sprawę. Jestem pewna, że będzie z maluszkiem wszystko ok, ale znowu pojdziesz za te 1,5 tyg a jej się coś nie spodoba i żyjesz w strachu.
 
Witam, podczytuję Was od pewnego czasu i dajecie mi nadzieję na spełnienia marzenia o dziecku. Czy są tutaj Panie, którym udało się zajść w ciążę po pierwszym in vito? Jeśli tak to ile miałyście zarodków i czy miałyście nacinaną otoczkę oraz podane embyoglue?
Mi się udało za pierwszym razem.W 6 dniu po punkcji podali mi jeden zarodek 4BB :)(czyli blastocyste ).Bez nacinania otoczki i bez embryglue.Życzę powodzenia!
 
reklama
Do góry