reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam, podczytuję Was od pewnego czasu i dajecie mi nadzieję na spełnienia marzenia o dziecku. Czy są tutaj Panie, którym udało się zajść w ciążę po pierwszym in vito? Jeśli tak to ile miałyście zarodków i czy miałyście nacinaną otoczkę oraz podane embyoglue?

Mi rowniez sie udalo za 1 , bez nacinania i bez embyoglue

Nicole ma 4 msce i chrzest za 4 dni w dniu w ktorym byl transfer

Powodzenia!!;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
39 dni po transferze, a nie po terminie miesiączki...juz powinno byc serduszko...dziewczyny były wcześniej i zarodek był większy a serce biło jak szalone.... :-(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mimo wszystko musisz wierzyć w maluszka . Znam przypadek ze dziewczyna miała tak opóźniona implantację ze serce dopiero w 9 t zobaczyła a dziś Antoś ma 5 lat . Pamiętaj tez każda jest inna i każdy organizm tez inny . Dziewczyny miały betę 6dpt dwucyfrowe a Ja ledwo 8 i tez myślałam ze nic z tego ryczalam dwa dni a dziś maluszek macha na usg rączkami . Dlatego nie można się porównywać .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, podczytuję Was od pewnego czasu i dajecie mi nadzieję na spełnienia marzenia o dziecku. Czy są tutaj Panie, którym udało się zajść w ciążę po pierwszym in vito? Jeśli tak to ile miałyście zarodków i czy miałyście nacinaną otoczkę oraz podane embyoglue?
Witaj.

Sa dziewczyny, ktorym.udalo sie pierwsze ivf. Np ja. Mialam.podane 2 pieciodniowe zarodki, ale jestem.w.pojedynczej ciazy. Nie mialam nacinanych otoczek, nie pamietam natomiast czy mialam to embrioglue.

A ty gdzie sie leczysz? Na jakim etapie jestes?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem co to za lekarka ale przed wszystkim poszłaś za szybko na usg . Jak dobrze wyczytałam 39 dpt to tak naprawdę 5 tydzień , mało u kogo widać serce .Rozmiar zarodka jest ok jak na taki termin . Jak dla mnie zarodek potrzebuje czasu . Zrób tak jak piszą dziewczyny idź do innego lekarza śle nic nie mów ze jesteś po ivf. Zobaczysz co ci powie . Ja wierze ze będzie dobrze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To chyba 7tydzien. Ale skontrolowac i skonsultowac nie zawadzi :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry