reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ohh, ja ostatnio chciałam płakać w sklepie, bo miałam ochotę na płatki chocapic, a ich nie było xD Opanowałam emocje na całe szczęście. Dziwne, bo ja raczej nie z tych płaczliwych. Tylko ta chcica taka jakaś wielka mnie naszła ;p

A u mnie obiad z dwóch dań dziś. Kalafiorowa i zraziki z kaszą orkiszową mniam... :)

Popłakałam się że śmiechu. Zwizualizowalam to :)
 
reklama
Niestety po wizycie nie mam dobrych wieści. Miałam zobaczyć serduszko, a dowiedziałam sie ze zarodek w ciagu 11 dni urósł raptem milimetr z 1,8 na 2,9..
Jestem załamana i czekam na najgorsze niestety...
Ale świadomość choć przez chwile, ze jest sie w normalnej, wewnątrzmacicznej ciąży była bezcenna...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Niestety po wizycie nie mam dobrych wieści. Miałam zobaczyć serduszko, a dowiedziałam sie ze zarodek w ciagu 11 dni urósł raptem milimetr z 1,8 na 2,9..
Jestem załamana i czekam na najgorsze niestety...
Ale świadomość choć przez chwile, ze jest sie w normalnej, wewnątrzmacicznej ciąży była bezcenna...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wiem co przezywasz[emoji45]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Niestety po wizycie nie mam dobrych wieści. Miałam zobaczyć serduszko, a dowiedziałam sie ze zarodek w ciagu 11 dni urósł raptem milimetr z 1,8 na 2,9..
Jestem załamana i czekam na najgorsze niestety...
Ale świadomość choć przez chwile, ze jest sie w normalnej, wewnątrzmacicznej ciąży była bezcenna...[\]
Ohh jejku :( wiadomo czemu tak się stało, lekarz coś mówił? Beta hcg rosła normalnie? Strasznie mi przykro. ....Ale może jeszcze zarodek ruszy z kopyta?

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 

Nie podała przyczyny. Beta z 12100 w ciagu tygodnia urosła do 17880-czytałam ze przy tych wysokich wartościach juz nie ma takich wysokich skoków jak na początku. Ona jednak oczekuje znaczącego wzrostu do 25000 - ja wiem, ze to niemożliwe...
A jeszcze 11 dni temu było wszystko ksiazkowo...jakie to niesprawiedliwe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie podała przyczyny. Beta z 12100 w ciagu tygodnia urosła do 17880-czytałam ze przy tych wysokich wartościach juz nie ma takich wysokich skoków jak na początku. Ona jednak oczekuje znaczącego wzrostu do 25000 - ja wiem, ze to niemożliwe...
A jeszcze 11 dni temu było wszystko ksiazkowo...jakie to niesprawiedliwe

Ale nie daje już szansy? :(
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam ponownie za jakiś czas znowu będę podchodziła do kolejnej próby ivf. Miałam dwa transfery nie udane i mam do was pytanie czy profil limfocytarny a badanie nk to jest to samo chciałbym się już przebadać dokładnie żeby znowu nie stracić zarodków wcześniej lekarz chyba wszystko zbagatelizowal bo mam już dziecko naturalnie ale chyba wszystko mogło się od tego czasu pozmieniać.?
 
Niestety po wizycie nie mam dobrych wieści. Miałam zobaczyć serduszko, a dowiedziałam sie ze zarodek w ciagu 11 dni urósł raptem milimetr z 1,8 na 2,9..
Jestem załamana i czekam na najgorsze niestety...
Ale świadomość choć przez chwile, ze jest sie w normalnej, wewnątrzmacicznej ciąży była bezcenna...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Zycie jest niesprawiedliwe...
 
Niestety po wizycie nie mam dobrych wieści. Miałam zobaczyć serduszko, a dowiedziałam sie ze zarodek w ciagu 11 dni urósł raptem milimetr z 1,8 na 2,9..
Jestem załamana i czekam na najgorsze niestety...
Ale świadomość choć przez chwile, ze jest sie w normalnej, wewnątrzmacicznej ciąży była bezcenna...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
O co chodzi, co się dzieje? Beta rosła normalnie? Co teraz???
 
reklama
Nie podała przyczyny. Beta z 12100 w ciagu tygodnia urosła do 17880-czytałam ze przy tych wysokich wartościach juz nie ma takich wysokich skoków jak na początku. Ona jednak oczekuje znaczącego wzrostu do 25000 - ja wiem, ze to niemożliwe...
A jeszcze 11 dni temu było wszystko ksiazkowo...jakie to niesprawiedliwe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jest szansa, że się kropek podniesie i będzie walczył???
 
Do góry