reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dobra to ja zaczynam chu**we wiesci. Wyhodowalam torbiel na 5cm i gucio z transferu w tym cyklu. Zawsze cos. Qrwa :(

@dżoasia Jesteśmy tu po to, żeby się wspierać i dodawać sił i otuchy. Wiem,że każdy miesiąc w którym nic się nie dzieje jest miesiącem z naszej perspektywy straconym. Lepiej jednak podejść bez torbieli i zwiększyć szansę niż potem martwić się niepowodzeniami . Tule Cię mocno.
 
reklama
A ja mam dziś 5dpt i jakoś brzuch zaczyna mi dokuczać tak trochę bardziej jak na okres :/ oby to nie to! :-)
Dziewczyny miałam podawany 4 dniowy zarodek, 9 dpt to już można robić bete czy za wcześnie? W planach miałam dopiero 12, ale sama już nie wiem :/
 
Do góry