reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny tak czytam ze jedne z was biora relanium, inne acard..a ja nic nie bralam..jakies wskazania mialyscie do tych lekow?
Ja nie wiem dlaczego tyle dziewczyn godzi się na relanium, przecież to bardzo silnie uzalezniajacy psychotrop. Relanium to nic innego jak diazepam a ten ma działanie narkotyczne. Ja podchodzę do invitro w invicta i o ile będę miała zalecenie by go brać od razu odmowie. Mam to opisane w papierach i ani myślę podpisywać zgody na tego typu leki. Jestem spokojna i niczym się nie denerwuje nie potrzebuje się tak truc, a gorzej bym się denerwowała gdyby ktoś zaczął mnie w jaki kolejek sposób przymuszac do zażywania tego typu leków.
 
Ja nie wiem dlaczego tyle dziewczyn godzi się na relanium, przecież to bardzo silnie uzalezniajacy psychotrop. Relanium to nic innego jak diazepam a ten ma działanie narkotyczne. Ja podchodzę do invitro w invicta i o ile będę miała zalecenie by go brać od razu odmowie. Mam to opisane w papierach i ani myślę podpisywać zgody na tego typu leki. Jestem spokojna i niczym się nie denerwuje nie potrzebuje się tak truc, a gorzej bym się denerwowała gdyby ktoś zaczął mnie w jaki kolejek sposób przymuszac do zażywania tego typu leków.
moja lekarka mi tłumaczyła ze z jakiegos powodu (nie jestem wstanie przytoczyc) kobieta w ciazy nie jest wstanie sie uzaleznic, ale fakt nie mialam po transferze relanium. ale jak krwawiłam to tak. odstawialam jak tylko czulam sie lepiej.
 
reklama
Do góry