reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie. Trafiłam tu z kolką nerkową i zastojami w nerkach. Pytali kiedy miałam ostatnie usg ciąży, gdy się przyznałam, że w sobote tydzień temu to uznali, ze teraz nie ma potrzeby! A miałam usg nerek to co im już zależało zjechać i na brzuch??

No tak... Szkoda, że tak wyszło. Musisz się teraz szybko umówić na nową wizytę.
 
Trzymaj trzymaj [emoji110] Twoj maluszek ale już duży a raczej duza [emoji7] a brzuszek juz widac czy nadal nic? To ja tak samo brak ochoty na cokolwiek, nie moge zniesc zapachu smazonego miesa [emoji37] to teraz na jakis ciuszek dla malutkiej sie skusisz? [emoji3]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
ja mam jakiś straszny mięsowstręt
 
1496777906-aaaaaa.jpeg
nasz bejbik [emoji171] wszystko ok ma 2.25[emoji7]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
Śliczny ❤️
 
Nie wiem jaki jest sens żebyś dalej się faszerowala lekami ja odstawilam odrazu lekarka powiedziała, że prawidłowo bo nic się już nie zadzieje nawet nie kazała mi powtarzać bety tylko biegiem umawiać się na wizytę, a ciebie zwodza za nos jakby miał się zdarzyć cud, a skoro beta spada więc po co to robią? Odstaw bo cel w tym żaden, a swoją drogą to faktycznie jacyś przymarznieci ludzie pracuja w tej klinice....

Napisane na ZTE BLADE V7 LITE w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi, tak zrobię. Na wieczór już nie wzięłam lutinusa, teraz odstawiam resztę, zostają tylko witaminki:D
A mam pytanie do dziewczyn, które podchodzą/podchodziły do crio. Kiedy powinnam iść na wizytę? 2-3 dc? Raczej będę chciała podejść na sztucznym cyklu, na naturalny nie mam co liczyć bo przy moim zaawansowanym pco owulacja u mnie nie występuje bez wspomagaczy... Nie wiem też, czy puści nas w tym następnym cyklu, czy każe czekać ale nie chciałabym się wybrać za późno. Na bezpośredni kontakt z doktorkiem raczej nie mam co liczyć a do tych pańci nie będę już dzwonić tylko bezpośrednio na recepcję umówię wizytę i tyle.
 
reklama
Do góry