reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Oczekiwanie2017 Nie, ja nie miałam żadnych efektów ubocznych ani po menopurze ani po genopeptydzie. Ogólnie, to czułam jajniki, a ostatnie dwie noce nie mogłam spać bo pulsowały, a tak to spoko.
 
reklama
Super :-) a jak sie czujesz? Ja mam 12.06 prenatalne

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Pappa też robisz!? Ja się czuję bardzo dobrze!!! Nie wiem co to wymioty i mdlosci. czasem mnie muli ale tak troszkę. Ale u mnie 4 lf mniej. Tylko luteine mam zabarwioną na lekki brąz cały czas ale moja dr nie widzi powodu do niepokoju (?????) bo jest wszystko ok. A prenatalne mam 2 dni przed wizytą u mojej gin... Bo tylko tak był termin. Tylko czy to nie za późno!!!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
A ja dzis 5dpt, boli mnie brzuszek i piersi i postanowilam pracowac dzis z domu z mojej sofy - pracuje nadrabiajac zaleglosci na forum :)
Martwie sie troszke tymi bolami i denerwuje czy sie udalo, jeszcze tyle czasu do tego sikanca bo na bete nie mam gdzie isc...
Ostatnio sie zastanawialam jak to szybko sie zmienia wszystko....Po stymulacji mielismy 6 blastek myslalam sobie jeju ja juz tyle mam lat jak ja te wszystkie dzieci urodze i kiedy...... 2 blastki zostaly podane na swiezo z czego urodzila sie nasza coreczka. Nie dawno I crio - 1 blastka i nici, teraz czekam na wyniki drugiego i juz na zimowisku tylko 2 blastki i to te wolniejsze, z 6 dnia, matko mam nadzieje ze jest jeszcze szansa na rodzenstwo dla naszj pchelki bo my nie mamy nikogo, zadych babc i dziadkow dla niej wiec chociaz zeby miala kogos bliskiego... tyle trzeba myslec,stresowac sie i walczyc... grunt to chyba wierzyc, ze bedzie dobrze i ze musi sie udac... Trzymajcie sie kochane!
U mnie 3 dzien po transferze i tez bola mnie piersi i dol brzucha i jajniki caly czas. Lekarz powiedzial ze to normalne i takie bole moga byc, wiec na razie nie panikuje :) chociaz dziwny ten bol brzucha. Tez nie moge sie doczekac sikanca, beta dopiero 16 czerwca. Pracuje normalnie bo juz szalalam z nudow :) trzymam kciuki Kochana bedzie dobrze :)
 
Dziewczyny ja dziś po raz drugi na prenatalnych byłam ( co se będę jak se moge z pakietu z pracy). Dzisiaj orzeszek miał już 6cm, to znaczy że urósł od piątku o 5mm!!! szalone tempo!!! Wiercił się przeraźliwie i lekarz jak tylko mógł foty robił a potem patrzył co to tam widać :)

Więc tak, no jest, oczy są, rączki, nóżki, 4 komorowe serduszko, żołądek, jelita, pęcherz też są, pokrywy czaszkowe rosną. Ilość wód płodowych w normie. Tętno ok. przezierność 1,3 w najszerszym miejscu. Także nie było się do czego przyczepić:)

Baaardzo się cieszę.

Za to znów pobolewa mnie pęcherz niestety :(
Bardzo milo sie czyta takie wiadomosci! Zdrowka dla Was :)
 
Pappa też robisz!? Ja się czuję bardzo dobrze!!! Nie wiem co to wymioty i mdlosci. czasem mnie muli ale tak troszkę. Ale u mnie 4 lf mniej. Tylko luteine mam zabarwioną na lekki brąz cały czas ale moja dr nie widzi powodu do niepokoju (?????) bo jest wszystko ok. A prenatalne mam 2 dni przed wizytą u mojej gin... Bo tylko tak był termin. Tylko czy to nie za późno!!!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Tak robie razem. Ja mdlosci straszne, u mnie 2 kg mniej. Lekarz powiedzial ze na tej wizycie 12.06 pomalu rozpisze mi jak mam odstawic leki. Czas leci jak szalony, jeszcze niedawno pisalysmy o punkcji, transferze a dzis o genetycznych [emoji7]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja dziś po raz drugi na prenatalnych byłam ( co se będę jak se moge z pakietu z pracy). Dzisiaj orzeszek miał już 6cm, to znaczy że urósł od piątku o 5mm!!! szalone tempo!!! Wiercił się przeraźliwie i lekarz jak tylko mógł foty robił a potem patrzył co to tam widać :)

Więc tak, no jest, oczy są, rączki, nóżki, 4 komorowe serduszko, żołądek, jelita, pęcherz też są, pokrywy czaszkowe rosną. Ilość wód płodowych w normie. Tętno ok. przezierność 1,3 w najszerszym miejscu. Także nie było się do czego przyczepić:)

Baaardzo się cieszę.

Za to znów pobolewa mnie pęcherz niestety :(
Super Magda. Cieszymy się razem
Z Tobą ❤️
 
Do góry