reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej. Robiłaś poziom hormonów? Chodzi mi o te podstawowe jak Lh, e2, progesteron itd. Takie krwawienia przy wykluczonej ciąży raczej świadczą o zaburzeniach hormonalnych

emoji127.png
28.10.2017

Niestety nie, lekarz ginekolog nawet o takich badaniach nie wspomnial. Przeprowadzil jedynie badanie na dotyk no i przepisal cytologie i USG. USG w poniedzialek bede miala, wyniki cytologi jutro.

A to nie nadżerka?

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]

O nazderce tez nic nie wspominal, aczkolwiek nie wiem czy nie pojde do innego ginekologa, aby to sprawdzil. Ten wydaje mi sie troche dziwny, przynajmniej trudno stawiac diagnoze nie zlecajac pelnych badan. Ostatnie USG wykonywane mialam w marcu w klinice in vitro juz po ostaniej nieudanej probie i lekarz tamtejszy stwierdzil, ze wszystko wyglada ok. Wtedy jeszcze plamien nie bylo. Nie wiem, czy nadzerka moglaby powstac w przeciagu 3 miesiecy? Nie orientuje sie, czy z takimi zwyklymi dolegliwosciami tez powinnam chodzic do lekarza prowadzacego in vitro czy nie. Nie chcialam go fatygowac, stad poszlam pierw do normalnego ginekologa.
 
reklama
Do góry