reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

11 dpt - bhcg 175,progesteron 70 ,a na wynik estrofenu muszę jeszcze poczekać - jestem już spokojniejsza, przyrost 100 % co 48 godz, w poniedziałek dzwonię do kliniki i za 11 dni wizyta;) oby kruszynka została ze mną na kolejne 8 miesięcy...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Brawo Ty! :)

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
reklama
szkoda,bo to wielu dziewczynom pomoglo w uregulowaniu cyklu,hormonow,krwawien.Kliniki in vitro zapisuja to tez pacjentkom,takze najwyrazniej pomaga.

"Po zdiagnozowaniu PCOS, lekarz ginekolog może przepisać niską dawkę leku stymulującego jajniki (cytrynian klomifenu/clomid/clostibegyl), a także leki regulujące poziom glukozy we krwi, takie, jak metformina (Glucophage®, Gluformin®, Metforatio®, Metformax®, Metformin®, Siofor). Lekarz powinien też monitorować poziom estrogenu w trakcie trwania cyklu, aby zorientować się, jak organizm reaguje na leczenie. "
Ja biorę od 8 miesięcy glukophage.
 
dziewczyny, ja rozumiem, że emocje biorą górę, ale prosiłabym o ochłonięcie delikatne. Nie musimy być dla siebie nieprzyjemne. Bo nie po to jest to forum ;)
Nieprzyjemnie było mi czytać o Jezu jestem w ciąży za 1 razem ....... O matko wysoka beta to chybyba bliźniaki ........ jestem oszukana . Myślę że wszystkie dziewczyny szlak trafił a zwłaszcza te po 3 stymulacji czy 10 transferze ......
 
Do dziewczyn, które biorą sterydy-jak sobie radzicie z tym wielkim brzuchem, wzdętym, zgazowanym i te zaparcia-nawet tabletki na przeczyszczenie nie pomagają.. przytylam już 5kg! czy tylko ja tak mam? Macie jakieś sprawdzone metody???
 
Do dziewczyn, które biorą sterydy-jak sobie radzicie z tym wielkim brzuchem, wzdętym, zgazowanym i te zaparcia-nawet tabletki na przeczyszczenie nie pomagają.. przytylam już 5kg! czy tylko ja tak mam? Macie jakieś sprawdzone metody???
ja też przytyłam 4-5 kg podczas stymulacji
 
Do dziewczyn, które biorą sterydy-jak sobie radzicie z tym wielkim brzuchem, wzdętym, zgazowanym i te zaparcia-nawet tabletki na przeczyszczenie nie pomagają.. przytylam już 5kg! czy tylko ja tak mam? Macie jakieś sprawdzone metody???

Ja narazie 1,5 kg do przodu, ale myślałam, że ten brzuch to po punkcji. Nie radzę sobie - ubieram luźne rzeczy, czekam aż przejdzie ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nieprzyjemnie było mi czytać o Jezu jestem w ciąży za 1 razem ....... O matko wysoka beta to chybyba bliźniaki ........ jestem oszukana . Myślę że wszystkie dziewczyny szlak trafił a zwłaszcza te po 3 stymulacji czy 10 transferze ......
Ale w pewnym momencie wyglądało to już jak nagonka...
Ja również myślę, ze to złe podejście, ale naprawdę odkąd jestem tu na forum nie było takiego frontu anty...
 
reklama
Mąż mówi przyzwyczajaj się do dużego brzucha:biggrin2: spoko ta perspektywa mi się podoba:-) ale jednak jest to uciążliwe, już nie wspomnę o gazach(sorry za bezpośredniość).
ja niestety zawsze miałam rozregulowana perystaltykę... da się z tym żyć jednocześnie nie zakłócając życia innym ;)
 
Do góry