reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A Tobie sie udalo? Jakies rady?;)
Nie wiem czy mam jakis wplyw na to zeby np. Polepszyc ich jakosc
Przed in vitro bralam siofor. Pilam inofem. Koenzym q10. Femibion 1. Jadlam orzechy brazylijskie. Moje amh wynosi 22.5 i szlam krotkim protokolem. Wychodowalam 14 kom. Pco bylo wskazaniem zeby zaplodnic wszystkie. 13 sie zaplodnilo. 6 przezylo do blastocysty. Mialam criotransfer bo estradiol wzrosl do 9500 i bylo ryzyko hiperki. Podali mi 1 zarodek i od razu sie udalo. 16 dni temu urodzilam corke. Pamietam jak bardzo sie martwilam ze przy pco nigdy nie zajdzie sie w ciaze. A moja gin miala juz 3 pacjentki z pco ktorym sie udalo...uwierz pco to nie wyrok i napewno ci sie uda...
 
11 dpt - bhcg 175,progesteron 70 ,a na wynik estrofenu muszę jeszcze poczekać - jestem już spokojniejsza, przyrost 100 % co 48 godz, w poniedziałek dzwonię do kliniki i za 11 dni wizyta;) oby kruszynka została ze mną na kolejne 8 miesięcy...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Fantastycznie :-) Odpoczywaj i powodzenia :-)
 
Przed in vitro bralam siofor. Pilam inofem. Koenzym q10. Femibion 1. Jadlam orzechy brazylijskie. Moje amh wynosi 22.5 i szlam krotkim protokolem. Wychodowalam 14 kom. Pco bylo wskazaniem zeby zaplodnic wszystkie. 13 sie zaplodnilo. 6 przezylo do blastocysty. Mialam criotransfer bo estradiol wzrosl do 9500 i bylo ryzyko hiperki. Podali mi 1 zarodek i od razu sie udalo. 16 dni temu urodzilam corke. Pamietam jak bardzo sie martwilam ze przy pco nigdy nie zajdzie sie w ciaze. A moja gin miala juz 3 pacjentki z pco ktorym sie udalo...uwierz pco to nie wyrok i napewno ci sie uda...
Rewelacja, gratuluje:)
Mi lekarz zalecil inofolic o reszcie pierwsze slysze. Mozesz mi wytyczne napisac na pw zebym nic nie zapomniala? [emoji6]
 
reklama
Do góry