reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nic nie biore. Mam tylko nie jesc mąki i cukru.. no i inne węgle raczej ograniczac..
szkoda,bo to wielu dziewczynom pomoglo w uregulowaniu cyklu,hormonow,krwawien.Kliniki in vitro zapisuja to tez pacjentkom,takze najwyrazniej pomaga.

"Po zdiagnozowaniu PCOS, lekarz ginekolog może przepisać niską dawkę leku stymulującego jajniki (cytrynian klomifenu/clomid/clostibegyl), a także leki regulujące poziom glukozy we krwi, takie, jak metformina (Glucophage®, Gluformin®, Metforatio®, Metformax®, Metformin®, Siofor). Lekarz powinien też monitorować poziom estrogenu w trakcie trwania cyklu, aby zorientować się, jak organizm reaguje na leczenie. "
 
Dziewczynki moje egoistycznie gdyż nie mam ostatnio na nic czasu ale musze się Was poradzić. ...14dpt beta 44....za 2 tyg mam mieć usg. Jestem za granicą i tu tak to wygląda. Powiedzcie mi czy to w miarę? Pani mówiła ze nie jest za dobrze ale ze wyniki wskazują ciążę i ze mam nadal przyjmować zastrzyki i masę tabletek. Dodatkowo zaczynam mieć mdłości ale rozumiem ze może to być psychiczne wkrecenie ze naprawdę się coś ma. Brzuch boli codziennie a dziś nawet bardzo....piersi nic a nic zero tkliwosci normalnie nic zero.....pozdrawiam Was. Jej czytam raz na czas i ostatnio było parę niepowodzeń. Ciężko jest wiem ale wkoncu nam zaświeci słońce. Ja nie wiem co o mnie myśleć ale jakoś się nie nastawiam. Tyle Was mocno trzymam mocno kciuki. Dopiero w czwartek mam możliwość zrobienia drugiej bety

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jeszcze wszystko przed Tobą! Ale bądź dobrej myśli :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem, tak mi się wydaje:-) Grochowski przed pierwszą próbą bardzo mnie chwalił że jestem taka spokojna i że się o mnie nie martwi, że widzi że dobrze do wszystkiego podchodzę i że mam wszystko poukładane w głowie i tak się czułam jednak organizm musi swoje odreagować i po każdym z dwóch niepowodzeń byłam skręcona jak paragraf-raz myślałam że to klimatyzacja, za drugim razem że mnie przewiało-a tak naprawdę to były chyba nerwobóle, nie mogłam się ruszać w ogóle przez dwa dni...
 
Dziewczyny czy któraś brała Prolutex w zastrzykach? Dzisiaj jest mój 3 dzień zastrzyków i strasznie bolesne i tkliwe zrobiło mi się to miejsce po dzisiejszym. Do tego stopnia ze spodnie mnie nawet luźne uwieraja... Mialyscie coś podobnego?
Ja brałam, też miałam już ten brzuch skuty i też mnie wszystkie ciuchy drażniły, ale poznałam dziewczynę która była bardzo szczupła (tak naprawdę zero tłuszczyku na brzuchu) i ona to miała tragedię z zastrzykami, ja wiem że to pikuś przy tym co wszystkie przechodzimy ale dziewczyna naprawdę miała problem...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Starałam się kilka lat to nie jest tak ze niechciane bo właśnie wymodlone a boje się bo ryzyko powikłań jest duże ... chce żeby były zdrowe ! O to mi chodzi ... chce urodzić zdrowe dziecko w terminie z odpowiednia masa ciała , nie chce drzeć o ich predwszesny poród itd
A kto Ci da takie gwarancje w ciąży ?
Ja jestem akurat fanem bliźniaków są dziewczyny co ciąży bliźniaczej się boją .Ale wydaje mi się że biorąc 2 zarodki zdawałas sobie sprawę że może być z tego 2 dzieci .....
Strasznie dziwne podejście jesteś 1 na forum która zdziwiona że z 2 zarodków może być 2 dzieci ( to raczej trzeba przemyśleć przed) a po samej becie nic nie wywrozysz mam większą i 1 serce .
 
U nas niepłodność wtórna.
Niepłodność idiopatyczna.
Z 3ivf mamy 7,5 miesięczne bliźniaki i 1mrozaka.

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeju Tolka jak to szybko minelo blizniaki juz takie duze :) super sama radosc choc pamietam ze nie bylo latwo na poczatku :) buziaki dla Was :*
 
szkoda,bo to wielu dziewczynom pomoglo w uregulowaniu cyklu,hormonow,krwawien.Kliniki in vitro zapisuja to tez pacjentkom,takze najwyrazniej pomaga.

"Po zdiagnozowaniu PCOS, lekarz ginekolog może przepisać niską dawkę leku stymulującego jajniki (cytrynian klomifenu/clomid/clostibegyl), a także leki regulujące poziom glukozy we krwi, takie, jak metformina (Glucophage®, Gluformin®, Metforatio®, Metformax®, Metformin®, Siofor). Lekarz powinien też monitorować poziom estrogenu w trakcie trwania cyklu, aby zorientować się, jak organizm reaguje na leczenie. "
Jesli ginekolog nie przepisze to idz do rodzinnego jesli masz insulinooponosc napewno da recepte :)
 
reklama
Dziewczyny czy któraś brała Prolutex w zastrzykach? Dzisiaj jest mój 3 dzień zastrzyków i strasznie bolesne i tkliwe zrobiło mi się to miejsce po dzisiejszym. Do tego stopnia ze spodnie mnie nawet luźne uwieraja... Mialyscie coś podobnego?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Wzięłam już prawie 30 i nic mnie nie boli 1 gulka mi się zrobiła e po tygodniu znikła .
 
Do góry