reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja już mam wynik. Niestety nie udało nam się.
Dziękuję Wam dziewczyny za mega wsparcie. Dla mnie to koniec walki. Chcę tylko jeszcze zrobić nam kariotyp tak z ciekawości na nfz. Może się czegoś ciekawego dowiemy. Trzymam za Was kciuki i życzę każdej z Was powodzenia. Jak narazie chyba to do mnie nie dotarło, bo trzymam się świetnie, ale to moja skorupa, pod spodem jest gorzej. Trzymajcie się i rozmnażajcie[emoji4]
Ohh...:( bardzo mi przykro :(
 
reklama
Jestem zdezorientowana tak przeczytam artykuły odnośnie ciąży po ivf a w szczególności bliźniaczej to wszędzie trąbią ze jest to mega niebezpieczne wady wrodzone tych dzieciaków i możliwe komplikacje ... nadciśnienie cukrzyca , okropieństwo mam do siebie mega pretensje ze nie pomyślałam i nie sprawdziłam Wcześniej tych wszystkich informacji jestem załamana nie chce bliźniaków , wiem kochane jak bolą starania ja was rozumiem życzę wam z całego serca samych pozytywnych testow ale tylko ze zdrowymi dzieciaczkami w zdrowych ciążach! Żebyście się czuły bezpiecznie ! teraz mam przeczucie ze tak bardzo chciałam ze aż wyrządziłam sobie większa krzywdę niż szczęście , panikuje wiem ale boje się , żeby tylko było żeby się udało a konsekwencje ... nie wiem co miałam w głowie ...
Chyba czytałaś artykuły bardzo jednostronne. Jeśli coś ma być źle to będzie i tak. Bez wzgledu na to, czy jest to ciąża bliźniacza, czy nie. Moja siostra urodziła synka z naturalnej ciąży i w drugiej dobie wykryto u niego sepse. Druga z naturalnej ciąży bliźniaczej ledwo dotrwała do 31 tygodnia i dzieci dłuższy czas nie były w stanie samodzielnie oddychać ani jeść. Ja mam Aniołka po naturalnej ciąży. Nie czytaj takich artykułów. Zaufaj lekarzowi. Jeśli ma być dobrze to będzie. A jeśli ma być źle to nasze stawanie na głowie i tak nic nie da. Mniej zmartwień, a więcej radośći. Niech to Maleństwo lub Maleństwa które masz pod sercem czują się od początku chciane. Wtedy chętniej zostaną. A chyba marzylas o zostaniem mama skoro podeszlas do in vitro. Teraz postępujesz trochę nie feer i straszysz inne dziewczyny, które są w ciąży z dwójka. W tym mnie. Trochę luzu i do przodu.[emoji8]
 
reklama
Do góry