reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem zdezorientowana tak przeczytam artykuły odnośnie ciąży po ivf a w szczególności bliźniaczej to wszędzie trąbią ze jest to mega niebezpieczne wady wrodzone tych dzieciaków i możliwe komplikacje ... nadciśnienie cukrzyca , okropieństwo mam do siebie mega pretensje ze nie pomyślałam i nie sprawdziłam Wcześniej tych wszystkich informacji jestem załamana nie chce bliźniaków , wiem kochane jak bolą starania ja was rozumiem życzę wam z całego serca samych pozytywnych testow ale tylko ze zdrowymi dzieciaczkami w zdrowych ciążach! Żebyście się czuły bezpiecznie ! teraz mam przeczucie ze tak bardzo chciałam ze aż wyrządziłam sobie większa krzywdę niż szczęście , panikuje wiem ale boje się , żeby tylko było żeby się udało a konsekwencje ... nie wiem co miałam w głowie ...
Nie czytaj glupot...ja mialam ciaze pojedyncza...i nadcisnienie i cukrzyce...a teraz moja ksiezniczka zdrowa wisi mi przy cycku...
 
Wiem może za bardzo się stresuje , moja beta jest taka po transferze dwudniowych zarodków , muszę przestać czytać teraz jestem juz w 20 dpt wiec nie wiem jaki powien być przyrost jutro zrobię dla świetego spokóju i sprawdzę jaki to tydzień , żeby tylko było dobrze ;(
Nie stresuj sie. Twoja beta nie swiadczyr wcale o ciąży bliźniaczej takze moze wcale nie potrzebnie sie zamartwiasz. Ciesz sie ciążą... serio. Nie jedna z nas Ci sz zerze zazdrosci
 
reklama
Do góry