reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powiedzcie mi kochane jak wy się czulyscie po punkcji? Czego mam się spodziewać bo czytam w necie i coraz bardziej mnie to przeraża. Ze później boli ze załatwić się nie można, Hiperstymulacja i zapalenie otrzewnej podtrzymajcie mnie na duchu bo do jutra świra dostanę [emoji33][emoji45]

Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Powiedzcie mi kochane jak wy się czulyscie po punkcji? Czego mam się spodziewać bo czytam w necie i coraz bardziej mnie to przeraża. Ze później boli ze załatwić się nie można, Hiperstymulacja i zapalenie otrzewnej podtrzymajcie mnie na duchu bo do jutra świra dostanę [emoji33][emoji45]

Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app
Pierwszy pytanie, ile jajek ci urosło??

Im mniej tym objawy mniejsze, bo większość jest związana z poziomem hormonów (estradiolem produkowanym przez każde pojedyncze jajeczko) i wielkością jajników. Oczywiście indywidualne predyspozycje też się liczą.

Ja naprodukowałam 35+ i mimo to czułam się nieźle, choć rzeczywiście trochę pobolewało podbrzusze i wyglądałam jak w ciąży. Miałam ryzyko hiperstymulacji.

Ale czytasz nas trochę, chyba żadna z nas nie pisała, że dolegliwości są nie do wytrzymania. Nie martw się, większość z nas już przez to przeszła i żyje ;)
 
Ostatnia edycja:
Pytanie nadal mnie nurtujące, czy po transferze mialyscie jakieś odczucia w podbrzuszu? Zdarzaja mi sie klucia :-\ pobolewaja jajniki a z drugiej strony lekko mnie mdli, moze od lekow...
 
Powiedzcie mi kochane jak wy się czulyscie po punkcji? Czego mam się spodziewać bo czytam w necie i coraz bardziej mnie to przeraża. Ze później boli ze załatwić się nie można, Hiperstymulacja i zapalenie otrzewnej podtrzymajcie mnie na duchu bo do jutra świra dostanę [emoji33][emoji45]

Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app
Wczoraj mialam punkcje, czuje sie dobrze, bylam dzisiaj w pracy, przeciwbolowych nie bralam. Czuc ze cos tam jest naruszone ale "taki bol to nie bol" wiec spokojnie, nie masz sie czym martwic [emoji6]
 
Achaaaa Ok nie wiedziałam , ale tez nie szukałam informacji bo nie miałam pojęcia ze to ma znaczenie , wręcz byłam przekonana ze im młodszy tym lepszy ...
Ja w poniedziałek miałam punkcję, a w środę transfer dwóch Kropeczek i obie są ze mną już 12 tydzień[emoji7] Myślę, że tu nie ma reguły
 
Ja już mam wynik. Niestety nie udało nam się.
Dziękuję Wam dziewczyny za mega wsparcie. Dla mnie to koniec walki. Chcę tylko jeszcze zrobić nam kariotyp tak z ciekawości na nfz. Może się czegoś ciekawego dowiemy. Trzymam za Was kciuki i życzę każdej z Was powodzenia. Jak narazie chyba to do mnie nie dotarło, bo trzymam się świetnie, ale to moja skorupa, pod spodem jest gorzej. Trzymajcie się i rozmnażajcie[emoji4]
Słońce tak mi przykro...
 
Dzięki. Właśnie wiem, że jest jeszcze szansa. Ale wiem w ilu przypadkach to się źle skończyło...tak lekarz ostatecznie z bety był zadowolony. Tyle, że puste jajo też betę robi...

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Jasne,jesli sie nie myle trofoblast produkuje dalej bete,ale nie ma juz takich przyrostow,rosnie ale slabo.Zycze ci tego cudu,wiem jak trudno...:(
 
reklama
Dziewczyny, czy po transferze jecie ananas i jednocześnie bierzecie nospe czy cos jednego trzeba wybrać?
 
Do góry