reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Powiedzcie mi kochane jak wy się czulyscie po punkcji? Czego mam się spodziewać bo czytam w necie i coraz bardziej mnie to przeraża. Ze później boli ze załatwić się nie można, Hiperstymulacja i zapalenie otrzewnej podtrzymajcie mnie na duchu bo do jutra świra dostanę [emoji33][emoji45]

Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app

Kochana nic się nie martw, nie czytaj. Ja się stresowałam, a cały zabieg okazał się szybki i bezproblemowy. Po troszkę bolało podbrzusze, brzuch był wzdęty, ale nic więcej. Bądź dobrej myśli. Będzie dobrze! Sama się zdziwisz jak szybko pójdzie [emoji8][emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytanie nadal mnie nurtujące, czy po transferze mialyscie jakieś odczucia w podbrzuszu? Zdarzaja mi sie klucia :-\ pobolewaja jajniki a z drugiej strony lekko mnie mdli, moze od lekow...

Ja mam cały czas lekki dyskomfort i wzdęty brzuch. Nie mdli mnie, ale jestem senna - sadze, że przez brak kawy [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiedzcie mi kochane jak wy się czulyscie po punkcji? Czego mam się spodziewać bo czytam w necie i coraz bardziej mnie to przeraża. Ze później boli ze załatwić się nie można, Hiperstymulacja i zapalenie otrzewnej podtrzymajcie mnie na duchu bo do jutra świra dostanę [emoji33][emoji45]

Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app

Skończ kochana na dzisiaj juz czytać :)
Stawiasz sie na punkcję, przebierasz w piżamkę, po zastrzyku odplywasz i budzisz sie po wszystkim :) pózniej odpoczywasz pol godzinki i do domu - przynajmniej ja tak miałam. Nic nie boli. Nic a nic :)
 
Powiedzcie mi kochane jak wy się czulyscie po punkcji? Czego mam się spodziewać bo czytam w necie i coraz bardziej mnie to przeraża. Ze później boli ze załatwić się nie można, Hiperstymulacja i zapalenie otrzewnej podtrzymajcie mnie na duchu bo do jutra świra dostanę [emoji33][emoji45]

Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app
Ja czułam sie zupelnie normalnie. Delikatny ból na dole brzucha ale to nic takiego. Nie martw sie, bedzie dobrze
 
Pierwszy pytanie, ile jajek ci urosło??

Im mniej tym objawy mniejsze, bo większość jest związana z poziomem hormonów (estradiolem produkowanym przez każde pojedyncze jajeczko) i wielkością jajników. Oczywiście indywidualne predyspozycje też się liczą.

Ja naprodukowałam 35+ i mimo to czułam się nieźle, choć rzeczywiście trochę pobolewało podbrzusze i wyglądałam jak w ciąży. Miałam ryzyko hiperstymulacji.

Ale czytasz nas trochę, chyba żadna z nas nie pisała, że dolegliwości są nie do wytrzymania. Nie martw się, większość z nas już przez to przeszła i żyje ;)
Lekarz mówił, że jest dużo małych, które pewnie w większości będą puste do pobrania na wczoraj miałam 7-8,ale mówił że wszystko się okaże jutro. Mam nadzieję, że przeżyje i przestaje czytać te głupoty w internecie bo zaczynam Panikowac.


Napisane na ZTE BLADE V7 LITE w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry