reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

no hej dziewczyny,
dawno sie nie odzywalam....jakos tak wyszlo....
bylam u lekarza,dostalam orgametril i teraz czekam na @.....
jak dostane to mam brac estrofen....
w 13 lub 14 dniu cylku mam sie zjawic u lekarza....
powiedzcie mi czy jak do niego pojde to od razu mnie skieruje na transfer czy jak to wyglada?
Wszystko będzie zależało od grubości endometrium. Może też skierować Cię na poziom estradiolu i lh. Tak było u mnie, żeby dokładnie wyznaczyć dzień owulacji. Tyle, że ja podeszłam na naturalnym cyklu. Powodzenia[emoji4]
 
reklama
Dziewczyny dopiero dzisiaj weszłam na forum. Za wszystkie trzymam kciuki. Aneta... ja właśnie też chyba przez to przechodzę....w środę na wizycie lekarz widział tylko pęcherzyk...przygotował nas na najgorsze. Kazał powtórzyć betę. Wyszła taka se...nie podwoiła się idealnie, ale urosła....w pon była 11670 a w środę 19870 chyba. Jedyne co mogę to czekać, za tydzień mam wizytę. Jednak czuję, że się nie udało...nie mam żadnych objawów poza bólem piersi a przy tej ilości leków co się dziwić...brakuje mi już łez. Mieliśmy tylko jeden zarodek na więcej prób nas nie stać

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Ja już naprawdę nie wiem co dzieje się na tym świecie. Mam takie jedno pytanie DLACZEGO?!!![emoji22] [emoji22] [emoji22] Leczymy się, chodzimy non stop na wizyty, chuchamy dmuchamy na siebie, witaminy, diety i takie rzeczy nas spotykają.
Dreamscometrue trzymaj się kochana. Jeszcze wszystko może się ułoży, tego Ci z całego serca życzę.
Ja mam dziś betę, ale chyba zaczyna mi się okres[emoji22] [emoji22] [emoji22] mrozaczkow też nie mam ani kasy więc to dla mnie będzie koniec.
 
Dziewczyny dopiero dzisiaj weszłam na forum. Za wszystkie trzymam kciuki. Aneta... ja właśnie też chyba przez to przechodzę....w środę na wizycie lekarz widział tylko pęcherzyk...przygotował nas na najgorsze. Kazał powtórzyć betę. Wyszła taka se...nie podwoiła się idealnie, ale urosła....w pon była 11670 a w środę 19870 chyba. Jedyne co mogę to czekać, za tydzień mam wizytę. Jednak czuję, że się nie udało...nie mam żadnych objawów poza bólem piersi a przy tej ilości leków co się dziwić...brakuje mi już łez. Mieliśmy tylko jeden zarodek na więcej prób nas nie stać

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się

Kochana trzymaj się! Jeszcze nie wszystko przesądzone! Nie załamuj się - myśl pozytywnie. Ja bardzo mocno trzymam kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już naprawdę nie wiem co dzieje się na tym świecie. Mam takie jedno pytanie DLACZEGO?!!![emoji22] [emoji22] [emoji22] Leczymy się, chodzimy non stop na wizyty, chuchamy dmuchamy na siebie, witaminy, diety i takie rzeczy nas spotykają.
Dreamscometrue trzymaj się kochana. Jeszcze wszystko może się ułoży, tego Ci z całego serca życzę.
Ja mam dziś betę, ale chyba zaczyna mi się okres[emoji22] [emoji22] [emoji22] mrozaczkow też nie mam ani kasy więc to dla mnie będzie koniec.

Mery nie wiem co powiedzieć. Może to implantacyjne plamienie. Zrób betę - trzymam kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji173]️[emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dopiero dzisiaj weszłam na forum. Za wszystkie trzymam kciuki. Aneta... ja właśnie też chyba przez to przechodzę....w środę na wizycie lekarz widział tylko pęcherzyk...przygotował nas na najgorsze. Kazał powtórzyć betę. Wyszła taka se...nie podwoiła się idealnie, ale urosła....w pon była 11670 a w środę 19870 chyba. Jedyne co mogę to czekać, za tydzień mam wizytę. Jednak czuję, że się nie udało...nie mam żadnych objawów poza bólem piersi a przy tej ilości leków co się dziwić...brakuje mi już łez. Mieliśmy tylko jeden zarodek na więcej prób nas nie stać

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się

Dreamscometrue, beta nie musi podwajac sie idealnie. Widelki sa od ok 60% przyrostu do 160%. A juz szczegolnie przy tak duzych wartosciach beta zwalnie.

Faktycznie niepokojace jest ze gin widziak tylko pecherzyk. Nie chcialabym ci dawac zbyt duzej zludnej nadziei, ale moze warto poczekac ten tydzien w spokoju i zobaczyc co dalej...

Przykro mi bardzo ze tak sie stresujesz... Tule mocno.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję, dziewczyny, za kciuki i dobre słowa. Oby Dzień Matki był dla mnie łaskawy :-) Ja mam 3-dniowego zarodka a mam betowac 8 dni po także co klinika to inny termin :p
Ja mam przyjść na pobranie krwi dopiero po 14 dniach również 3-dniowe maleństwa ;) No to zaczynamy 4dpt dziewczęta :D miłego gorącego dnia wszystkim życzę!
 
Dziewczyny dopiero dzisiaj weszłam na forum. Za wszystkie trzymam kciuki. Aneta... ja właśnie też chyba przez to przechodzę....w środę na wizycie lekarz widział tylko pęcherzyk...przygotował nas na najgorsze. Kazał powtórzyć betę. Wyszła taka se...nie podwoiła się idealnie, ale urosła....w pon była 11670 a w środę 19870 chyba. Jedyne co mogę to czekać, za tydzień mam wizytę. Jednak czuję, że się nie udało...nie mam żadnych objawów poza bólem piersi a przy tej ilości leków co się dziwić...brakuje mi już łez. Mieliśmy tylko jeden zarodek na więcej prób nas nie stać

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Beta moim zdaniem ładna, aż trudno uwierzyć że lekarz nie widzi zarodka. Ja myślę że warto jeszcze poczekać i nie tracić nadziei. Trzymam mocno kciuki za to zeby dzidzia się pokazala
 
reklama
Do góry