reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy. Skusil mnie los o odszukalam ten test i po 15 min zobaczylam blada kreskę. Jednak pisze dużymi literami ze powyżej 10min test jest nieważny. Nic zostało mi betowac w piątek. Przynajmniej do piątku będę nadal miała niewiadomą bo zaraz po teście ryczalam jak głupia a tu trzeba żyć. Mój mąż też załamany bo oczywiście mam długi język i od razu mu powiedziałam ze nici. Pozdrawiam życzę miłego dnia ojej ale ekscesy z rana.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przekonałyście mnie do Novum. Napiszcie mi tylko czy akceptują badania wykonane w innych klinikach. My mamy komplet aktualnych badań i wolałabym nie marnować czasu ani pieniędzy.
Którego lekarza z tej kliniki poza Dr Wojewódzkim mogłybyście polecić?
 
Ooo ja też nie mogę spać. Dzisiaj wizyta i jestem przerażona.

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy. Skusil mnie los o odszukalam ten test i po 15 min zobaczylam blada kreskę. Jednak pisze dużymi literami ze powyżej 10min test jest nieważny. Nic zostało mi betowac w piątek. Przynajmniej do piątku będę nadal miała niewiadomą bo zaraz po teście ryczalam jak głupia a tu trzeba żyć. Mój mąż też załamany bo oczywiście mam długi język i od razu mu powiedziałam ze nici. Pozdrawiam życzę miłego dnia ojej ale ekscesy z rana.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
No ja miałam podobnie, druga blada kreska na pierwszym teście, ale taka, co to ja jej nie wiedziałam tylko dziewczyny na forum. I ja ryczałam caaaały dzień, aż następnego dnia nie zrobiłam jeszcze raz sikańca i już cos przynajmniej było widać, choć nadal blado.

Idź na betę nawet dziś.
 
Wiesz, że te sikańce to wątpliwa sprawa, nie ma to jak beta, każda Ci to zaraz napisze. Nie załamuj się, ale powiem szczerze, że sama mam mega doła. Beta w piątek, ale mam złe przeczucia i w dodatku nie mam pracy od początku czerwca[emoji22] Czuję się, że nie mam nic dzidzi, pracy, pieniędzy. Na szczęście mam męża , który mnie kocha. Boję się że nie udźwignę tego tym razem, szczególnie, że nie mam mrozaczkow[emoji17]
Mam niestety teraz to samo. Co prawda właśnie wczoraj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej prawdopodobnie od czerwca do pracy to myślenica dzień w dzień jak to będzie nowa praca ciąża a co jeśli ciąży nie będzie....przez chorobę stracilam również wczesniej prace i mam tak jak Ty tylko albo aż męża który mnie wspiera razem przechodzimy przez wszystko coś okropnego. Taka jestem nabuzowana hormonami ze juz mi łzy lecą to jest masakra. Życzę powodzenia mam nadzieje ze Tobie zaświeci słońce. I wiem ze łatwo mówić ale nie ta praca to inna. Głowa do góry. Ja tez mam zamiar jej nie znizac ale nieraz się nie da poprostu :(

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiesz, że te sikańce to wątpliwa sprawa, nie ma to jak beta, każda Ci to zaraz napisze. Nie załamuj się, ale powiem szczerze, że sama mam mega doła. Beta w piątek, ale mam złe przeczucia i w dodatku nie mam pracy od początku czerwca[emoji22] Czuję się, że nie mam nic dzidzi, pracy, pieniędzy. Na szczęście mam męża , który mnie kocha. Boję się że nie udźwignę tego tym razem, szczególnie, że nie mam mrozaczkow[emoji17]
Ja tez juz nie mam mrozaczkow. Po każdej stymulacji tylko 1 transfer bo nic więcej nie ma. Jak teraz nie wyjdzie musze zrobić sobie pa
re miesięcy przerwy bo w wariatkowie wyląduje. Co my przeżyjemy to nasze. Ale widać dola w moich opisach
Pozdrawiam i tule na lepszy dzień

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry