reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Z tym ananasem to sobie coś przypominam, że powinien być świeży nie z puszki i dojrzały.
Wiesz jak się sprawdza dojrzałość ananasa? Wącha się go od spodu, im więcej pachnie tym dojrzalszy.
Tak zgadza sie musi byc swierzy ten z puszki nie ma takich wlasciwosci za to ma mnustwo cukru ktury jest blee
Dojrzale ananasy to te ktore robia sie lekko zolte. Nie moga byc zielone i lekko brazowe. Poniewaz u nas czesto sa przymrozone radze sprawdzac dol czy nie pojawia sie plesn. Raz nie sprawdzilam bo wygladal swietnie a dzien pozniej wyladowal w koszu. Jesli widac troszke plesni na dole to caly jesf do wyrzucenia nie wystarczy tu obciecie koncowki
 
Witam dziewczyny jestem z Wami na bieżąco choć mało się udzielam gdyż brakuje mi niestety godzin w dobie ; ( za wszystkie trzymam kciuki tak było od początku...chciałam się dziś tylko wyzalic. Właśnie zrobiłam sikanca 12dpt i negatyw. Odebrało mi to ochotę życia. Musze sobie zrobić przerwę od ivf za dużo leków jestem chodząca depresja przy tym. Miałam cicha nadzieje ze się uda ale jak widać nadzieja matka głupich. Jestem załamana. To niesprawiedliwe tylko człowiek cierpi kluje tyle sobie odmawia tyle przyjmuje chemii wszystko po to żeby okazało się na końcu ze miło było trwać w przekonaniu przez 2 tyg ze może jesteś w ciąży ; (

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Zrób betę! Nie polegaj na tych testach. Głowa do góry!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz, że te sikańce to wątpliwa sprawa, nie ma to jak beta, każda Ci to zaraz napisze. Nie załamuj się, ale powiem szczerze, że sama mam mega doła. Beta w piątek, ale mam złe przeczucia i w dodatku nie mam pracy od początku czerwca[emoji22] Czuję się, że nie mam nic dzidzi, pracy, pieniędzy. Na szczęście mam męża , który mnie kocha. Boję się że nie udźwignę tego tym razem, szczególnie, że nie mam mrozaczkow[emoji17]
Bardzo mi przykro, ale koniecznie zrób bete i narazie nie możesz sie jeszcze martwić. Trzymaj sie dzielnie
 
Gosia jest naszym kolejnym ekspertem, w dodatku z faktyczną wiedzą medyczną :D:D
Gosiu, dziękujemy, że udzielasz nam takich cennych rad!!!!
Oj tam oj tam nie przesadzaj :) nie uwazam sie za eksperta. Choc tak wiele rzeczy przerobilam a mam ten plus ze pracuje w szpitalu wiec zawsze lekarza z ktorym pracuje moge dopytac
Ostatnio rzadko sie to zdarza bo nie czesto tu zagladam :)
A ananas to nie wiedza medyczna :)
 
Tak zgadza sie musi byc swierzy ten z puszki nie ma takich wlasciwosci za to ma mnustwo cukru ktury jest blee
Dojrzale ananasy to te ktore robia sie lekko zolte. Nie moga byc zielone i lekko brazowe. Poniewaz u nas czesto sa przymrozone radze sprawdzac dol czy nie pojawia sie plesn. Raz nie sprawdzilam bo wygladal swietnie a dzien pozniej wyladowal w koszu. Jesli widac troszke plesni na dole to caly jesf do wyrzucenia nie wystarczy tu obciecie koncowki
A z tymi słodyczami to rzeczywiscie jest tak,ze całkiem odstawilyscie? Ehh... mi nawrt nikt nie wspomniał. Wiadomo alkohol całkowicie odstawiłam,mój ukochany rower, bieganie też. Mój mąż nawet odkurzac mi nie pozwalał ale kawy z mlekiem to piłam jedną co kilka dbi i słodyczy też troche dojadalam... to jednak moglam przygotować się lepiej i zwiększyć nasze szanse?
Do nastepnejt będę z Wami i widze, że mam sporo do nadrobienia☺
 
A z tymi słodyczami to rzeczywiscie jest tak,ze całkiem odstawilyscie? Ehh... mi nawrt nikt nie wspomniał. Wiadomo alkohol całkowicie odstawiłam,mój ukochany rower, bieganie też. Mój mąż nawet odkurzac mi nie pozwalał ale kawy z mlekiem to piłam jedną co kilka dbi i słodyczy też troche dojadalam... to jednak moglam przygotować się lepiej i zwiększyć nasze szanse?
Do nastepnejt będę z Wami i widze, że mam sporo do nadrobienia☺
Spokojnie, to nie jest tak, że nie można wcale. Jedni maja większe wskazania, żeby odstawić, inni mniejsze. Jednak w ciąży duże wahania cukru nie są wskazane.
 
reklama
Do góry