reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Kmeva - pięknych, dorodnych jajek, a wśród nich tego jednego jedynego ;)
@emeczka79 - pięknej bety, żeby się udalo
@tusiaczzek1988 - pięknych widoków na usg
@Ropuszka666 - pozytywnego wyniku usg, żeby procedura nie przedłużała się
@panierka90 - dobrych informacji, dopytaj koniecznie o wszystko i o niczym nie zapomnij (jak ja wiele razy :D:D)
@Alfistka - udanej, pięknej wizyty :)
 
reklama
3-ci dzien. Nie mamy żadnego zarodka. :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak mi przykro...żadne słowa nie pocieszą Cię teraz. Ale spokojnie za jakiś czas znajdą się rozwiązania....

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy. Możecie mi powiedzieć ile mniej więcej kosztują leki do stymulacji nierefundowane i ewentualnie refundowane.

Ja za refundowany Gonal F 150 j dałam 400 złotych,Mensinorm 75j -3 opakowania 180 plus jeszcze inne 50 procent płatne m.in encorton łacznie w aptece zostawiłam 800 zł na sam poczatek.Myślę,że bez tragediki
 
reklama
Do góry