reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
u mnie jest
Ja mam puregon i też zauważyłam uderzenia gorąca co dla mnie, zmarzlucha, jest wręcz szokujące :D, ale daję radę jakoś strasznie mi to nie doskwiera, choć dziś w nocy sie budziłam bo było mi gorąco...
dramat siedze w pracy cala zlana potem
 
Ropuszka, a nie masz jakiejs kolezanki zaufanej co miala blizniaki?
Jesli w domu wiedza o problemie i masz z mama/siostra dobry kontakt, moze z nimi tez porozmawiasz, bo nie mozesz byc sama w tej sytuacji.

A.jesli masz juz jedno dziecko (duze, 30letnie pewnie) to moze jedno rozwaz. Bo czy z 3 na raz dasz rade?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jestem bardzo otwartym człowiekiem i mówię oficjalnie o in vitro wszyscy znajomi i rodzina wiedza . Walczę w swoim środowisku o to by przestać robić z tego temat tabu żeby mówić o tym jak o czymś normalnym i traktować jako proces leczenia i nie łączyć z religia. Udało mi się przekonać nawet teściowa by się otworzyła i przestała się wstydzić tego bo i tak było . Wiec jak już wszyscy wiedza to oczywiście każdy mówi ze fajnie jakbyście mieli odrazu bliźniaki bo Ja tez mówię ze jeśli się w końcu uda to Ja więcej nie będę próbowała zajść w ciąże bo mam już prawie 35 lat partner 38 i chcemy tez pożyć i to w zdrowiu a wiadomo ze to co przechodzimy biorąc te wszystkie leki pozostawi kreskę na naszym zdrowiu.
A siostry niestety nie mam ale was tutaj tak troszkę traktuje jak siostry które wysłuchają i powiedzą dobre słowo [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry