reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny....czy wszystkie mialyscie dolegliwości w czasie przed pierwszą wizytą serduszkowa? Trochę się martwię, bo dwopiero w sobotę mam wizytę z usg, a od jakiegoś czasu nie mam żadnych dolegliwości... ból pleców ustał, piersi się zmniejszyły ( chociaż sutki są dalej tkliwe ) podbrzusze nic nie pobolewa....ehhh czemu to czekanie jest takie trudne....
 
reklama
Dziewczyny pytanie mam, bo lekko sie niepokoje.. w czwartek brałam ostatnią tabletke cyclo progynovy na wywolanie krwawienia i do dzisiaj nic. Czuje momentami bóle w krzyżu jakby miało przyjsc, staram sie nawet zmęczyć organizm, gorąca kąpiel, ale czuje, że mój organizm robi mi psikisa.. moze to tyle trwać czy moze za bardzo sie spinam?
 
Ale zielona czy biała herbata nie ma ani dużo kofeiny czy teiny co czarna herbata...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Emilianka poczytaj o przeciwskazaniach w ciazy, bo wydaje mi sie ze zirlona ze wzgledu na sposob produkcji cos tam ma nie fajnego dla dziecka (ona chyba jest fermentowana). Ja ogolnie pije wode. Slaba czarna herbe z cytryna i miętę. Oczywiście nie dajmy sie zwariowac, poki sie nie przesadza to troche mozna, i kawy, i zielonej hebaty. Najgorsze sa ziola typu krwawnik, tego to nie wolno wcale.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny pytanie mam, bo lekko sie niepokoje.. w czwartek brałam ostatnią tabletke cyclo progynovy na wywolanie krwawienia i do dzisiaj nic. Czuje momentami bóle w krzyżu jakby miało przyjsc, staram sie nawet zmęczyć organizm, gorąca kąpiel, ale czuje, że mój organizm robi mi psikisa.. moze to tyle trwać czy moze za bardzo sie spinam?
Ja nie bealam takich tablet nigdy, ale moze napij sie wina...? Dobre i na psychikę i na okres.

Kurczaczki, brzmie dzisiaj jak rasowy alkoholik :) :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie bealam takich tablet nigdy, ale moze napij sie wina...? Dobre i na psychikę i na okres.

Kurczaczki, brzmie dzisiaj jak rasowy alkoholik :) :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bralam aspiryne, winko, przytulaski z mezem tez byly [emoji6] no i gorace kąpiele a i tak o 5 dni opoznilo sie wszystko wiec powiedziala sobie dosc nic juz nie robie i rano przyszla@
 
Dziewczyny....czy wszystkie mialyscie dolegliwości w czasie przed pierwszą wizytą serduszkowa? Trochę się martwię, bo dwopiero w sobotę mam wizytę z usg, a od jakiegoś czasu nie mam żadnych dolegliwości... ból pleców ustał, piersi się zmniejszyły ( chociaż sutki są dalej tkliwe ) podbrzusze nic nie pobolewa....ehhh czemu to czekanie jest takie trudne....
Też nie mam jakichś spektakularnych objawów...jestem 14dpt i właśnie czekam na trzeci wynik bety

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
@ludek, zaczęłaś stymulację?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Cześć, dziewczyny :)

Wracam po dłuuugim weekendzie :)

Dziękuję za kciuki i za dobre życzenia! Też uważam, że przyszedł czas na mnie zaciążyć :):)

bertha, tak, zaczęłam stymulację od 4.05. Przez cztery dni kłułam się puregonem po 150 jednostek. Dziś mam wizytę i lekarz powie co dalej. Rano też miałam zrobić estradiol na dzisiejszą wizytę. A jak u Ciebie? Jakie masz leki? Jak się czujesz?

Kciuki za twój sukces i za każdą jeszcze czekającą na dwie kreski :)
 
Do góry