reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To prawda tylko u mnie jest inaczej czasami mam wrażenie,że jestem czarownica bo mam tak, że jak mi się coś śni ale tylko nad ranem to to się dzieje. Tak samo było po transferze śniło mi się, że zrobiłam test były dwie kreski i zrobilam go 7dpt i było pozytywnie. Kuzynka jak zaszła w ciążę śniło mi się,że byłam nad morzem i ona wysłała SMS, że urodziła córkę za dwa tygodnie rodzi córkę dużo już takich akcji miałam hehe
To moze wysnij nam tu wszystkim ciaze czarodziejko :D
 
Kurde po tych moich ostatnich akcjach dzisiaj prawie nie mam mdłości chyba, że pomyślę o jakiś zapachu to dopiero mam heheh i powiem wam, że zaczynam się martwić, czy dzieci sie dobrzerozwijają, cxy wszytko Oki bo od samego początku były mdłości, a dzisiaj mam tak hehe kurde baba w ciąży sama nie wie czego chce
 
Dziewczyny dziś mam 24 dzień cyklu w którym miałam punkcję od dnia punkcji biorę duphaston x2 i dziś zaczęłam plamić . Troszkę się podłamałam bo wizytę mam dopiero 02.05 żeby dostać leki do sztucznego bo okres miał przyjść dopiero 04.05 . Jak myślicie jak rozkręci się to w okres to do wtorku już może być za późno ? Od którego dnia bierze się leki na sztucznym przed transferem żeby zablokować rośnięcie pęcherzyków ? I co dokładnie się bierze bo ja zawsze na naturalnym podchodziłam .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mam brac estrofem metypred i acard od 2dc. Zadzwon do kliniki szkoda ze za wczasu nie dal ci lekow bo to różnie bywa z @ u mnie np. Po punkcji cykl mialam tylko 22 dniowy a w tym miesiacu zapowiada sie normalnie albo z opóźnieniem ale leki czekaja juz.
 
Jak tam jakie u was plany na majówkę, gdzieś jedziecie? Ja w tym roku w domu dzisiaj tylko kupiłam mięso na grilla i slinka mi tak leci, że chyba nie wytrzymam do poniedziałku tak mi się chce tego mięsa yyy
 
Jak tam jakie u was plany na majówkę, gdzieś jedziecie? Ja w tym roku w domu dzisiaj tylko kupiłam mięso na grilla i slinka mi tak leci, że chyba nie wytrzymam do poniedziałku tak mi się chce tego mięsa yyy
Ja w tym roku stacjonarnie przez transfer. Inaczej byłabym w trasie :). Poczytam książki wreszcie, bo w tym codziennym pędzie cieżko znaleźć czas, wycisze sie trochę. Jutro wybiorę sie na krotki spacer ;). W kolejnych dniach do kina. Szkoda, ze nie jest tak ciepło, zeby na zewnątrz posiedzieć i słońca nałapać.
 
Kurde po tych moich ostatnich akcjach dzisiaj prawie nie mam mdłości chyba, że pomyślę o jakiś zapachu to dopiero mam heheh i powiem wam, że zaczynam się martwić, czy dzieci sie dobrzerozwijają, cxy wszytko Oki bo od samego początku były mdłości, a dzisiaj mam tak hehe kurde baba w ciąży sama nie wie czego chce
Hehe, juz Ci zaczyna mdłości brakować? ;). Na pewno wszystko jest dobrze! Moze juz teraz zacznie sie spokojna, przyjemna ciąża :)
 
reklama
Kurde po tych moich ostatnich akcjach dzisiaj prawie nie mam mdłości chyba, że pomyślę o jakiś zapachu to dopiero mam heheh i powiem wam, że zaczynam się martwić, czy dzieci sie dobrzerozwijają, cxy wszytko Oki bo od samego początku były mdłości, a dzisiaj mam tak hehe kurde baba w ciąży sama nie wie czego chce
Ja też się martwię bo nie mam żadnych objawów jedyne co to nie mogę za dużo zjeść ale mam wizytę 4
 
Do góry