reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak tam jakie u was plany na majówkę, gdzieś jedziecie? Ja w tym roku w domu dzisiaj tylko kupiłam mięso na grilla i slinka mi tak leci, że chyba nie wytrzymam do poniedziałku tak mi się chce tego mięsa yyy

No ja jestem raczej uziemiona przez to plamienie, niestety mam prowadzić leżący tryb życia...także u mnie majówka przed telewizorem albo dokończę w końcu książkę "Dziennik Anny Frank" bo zaczęłam czytać i jakoś tak mi wenna odeszła...ale chyba się za nią wezmę spowrotem :tak:
 
reklama
Nie mogę się do lekarza dodzwonić :(Ja estrofem mam z poprzedniego podejścia i tak się zastanawiam czy jak wezmę na własna rękę jeśli się faktycznie rozkręci okres to lekarz się na mnie nie wścieknie .. ehh musiało akurat wypaść w ta majówkę [emoji20]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Przykro mi dziewczyny[emoji22] sama już tracę nadzieję jak takie smutne wiadomości....

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Do góry