reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

WolcZynski jest też Bardzo specyficZny olal moja mutacje trombofilie a jak sie okazało ma ona duże znaczenie
Ktora masz mutacje ?
Ja mam mthfr u mnie dr D tez powiedzial ze ta mutacje ma wiekszosc spoleczenstwa jak mu pokazalam wynik pod koniec 2 stymulacji. Dopiero jak mu sama powiedzialam ze mam homozygote to powiedzial ze niedobrze :) kazal brac femibion natal 1 i moze clexan po punkcji ale zebym sama nie dopilnoeala to bym tego clexanu wcale nie dostala. Takze widzisz z kazdym z nich cos jest :) musimy same sie domagac wszystkiego. Teraz tez bardziej ja chcem encorton niz on ale postawilam na swoim i powiedzil ze dla mojego spokoju przepisze :p
Jesli masz mthfr to jest to mutacja ktora nie wyklucza ciazy tym bardziej zdrowej ciazy.
Jest ona grozniejsza dla nas bo zwieksza i tak jyz w ciazy podniesione ryzyko zakrzepicy
 
reklama
Super :).
Kurczę a ja wczoraj zastanawiałam sie czy przyśni mi sie cos odnośnie transferu i wyniku :p. No i przyśniło sie, ze nie wyszło :(. No to fest ;). Mam nadzieje, ze to nie bedzie proroczy sen :(. Wieczorem leżąc juz w łożku miałam takie dwa dziwne skurcze i nie wiem czy to macica czy jelita - wzięłam no spe.
Pamietaj ze sny czyta sie na odwrot :D
 
Ktora masz mutacje ?
Ja mam mthfr u mnie dr D tez powiedzial ze ta mutacje ma wiekszosc spoleczenstwa jak mu pokazalam wynik pod koniec 2 stymulacji. Dopiero jak mu sama powiedzialam ze mam homozygote to powiedzial ze niedobrze :) kazal brac femibion natal 1 i moze clexan po punkcji ale zebym sama nie dopilnoeala to bym tego clexanu wcale nie dostala. Takze widzisz z kazdym z nich cos jest :) musimy same sie domagac wszystkiego. Teraz tez bardziej ja chcem encorton niz on ale postawilam na swoim i powiedzil ze dla mojego spokoju przepisze :p
Jesli masz mthfr to jest to mutacja ktora nie wyklucza ciazy tym bardziej zdrowej ciazy.
Jest ona grozniejsza dla nas bo zwieksza i tak jyz w ciazy podniesione ryzyko zakrzepicy
Mi prof wogole nie przepisał clexane musiałam wziąść receptę od ginekologa. Po za tym oprócz Usg nie wysłał mnie na żadne badania. Wszystko robię sama a własną rękę a jego słowa ze transfer to loteria i za którymś razem sie uda to już szok dla mnie
 
Ktora masz mutacje ?
Ja mam mthfr u mnie dr D tez powiedzial ze ta mutacje ma wiekszosc spoleczenstwa jak mu pokazalam wynik pod koniec 2 stymulacji. Dopiero jak mu sama powiedzialam ze mam homozygote to powiedzial ze niedobrze :) kazal brac femibion natal 1 i moze clexan po punkcji ale zebym sama nie dopilnoeala to bym tego clexanu wcale nie dostala. Takze widzisz z kazdym z nich cos jest :) musimy same sie domagac wszystkiego. Teraz tez bardziej ja chcem encorton niz on ale postawilam na swoim i powiedzil ze dla mojego spokoju przepisze :p
Jesli masz mthfr to jest to mutacja ktora nie wyklucza ciazy tym bardziej zdrowej ciazy.
Jest ona grozniejsza dla nas bo zwieksza i tak jyz w ciazy podniesione ryzyko zakrzepicy
A na co jest encorton ?
 
reklama
Do góry