reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jesteście zadowoleni? Ja właśnie myślę nad zmianą prof Wołczyńskiego waham się nad dr Zbrochem Domitzem lub Piotr Pierzyński.
Jest specyficzny czesto kreci nosem na moje pomysly :) ale ma wiedze. Mi odpowiada ale gdyby byla u mnie mozliwosc to wybralabym prof Wołczynskiego niestety w Olsztynie nie przyjmuje. Zbroch wogole mi nie podszedl bylam raz na monitoringu stymulacji i porazka gdybym sobie nie przypomniala ze po wyjsciu z gabinetu nie mam ani jednej recepty to na punkcje wyslalby mnie bez lekow
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już kwiecień - kobietki, to będzie nasza wiosna, bociany wróciły zza morskich podróży, niech przyniesią nam wszystkim dzieciaczki! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

2017-04-29 anett96 BETOWANIE :)

2017-04 energiczna czekanie na wizytę kolejną
2017-05-02 Mery86 Wizyta kontrolna przed crio
2017-05-04 ludek rozpoczęcie stymulacji do in vitro
2017-05-04 Emilianka6966 wizyta przed II crio ✊✊✊
2017-05-04 mlodzikowska wizyta + beta?? ✊✊✊
2017-05-05 Mruch Wizyta przed crio ✊✊✊
2017-05-08 Oska303 Wizyta i usg kontrolne
2017-05-10 aniasiwa usg genetyczne
2017-05-10 M@gda wizyta (karta ciąży)
2017-05-11 Agnieś191 wizyta przed in vitro
2017-05-12 tusiaczzek1988 USG kontrolne
2017-05-13 AnetaB-stok wizyta i pierwsze USG

2017-06-18 kreatola termin porodu
2017-07-10 Maddie@ termin porodu
2017-07-12 Klarsa termin porodu
2017-07-17 Rustynka termin porodu
2017-07-30 Jaskolcia termin porodu
2017-10-25 Kikuli termin porodu
2017-10-28 anetka303 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz
 
Jest specyficzny czesto kreci nosem na moje pomysly :) ale ma wiedze. Mi odpowiada ale gdyby byla u mnie mozliwosc to wybralabym prof Wołczynskiego niestety w Olsztynie nie przyjmuje. Zbroch wogole mi nie podszedl bylam raz na monitoringu stymulacji i porazka gdybym sobie nie przypomniala ze po wyjsciu z gabinetu nie mam ani jednej recepty to na punkcje wyslalby mnie bez lekow
WolcZynski jest też Bardzo specyficZny olal moja mutacje trombofilie a jak sie okazało ma ona duże znaczenie
 
Ale się wyspałam dzisiaj dziewczyny!!!
Sorki, że kalendarz tak późno, ale nie mogłam się z łóżka wygramolić.
Super :).
Kurczę a ja wczoraj zastanawiałam sie czy przyśni mi sie cos odnośnie transferu i wyniku :p. No i przyśniło sie, ze nie wyszło :(. No to fest ;). Mam nadzieje, ze to nie bedzie proroczy sen :(. Wieczorem leżąc juz w łożku miałam takie dwa dziwne skurcze i nie wiem czy to macica czy jelita - wzięłam no spe.
 
reklama
Do góry