reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Teraz jest gorzej bo już nie mam nic. Po pierwszym miałam nadzieję że się uda drugi raz bo miałam mrożaczki. A tak ..... Teraz idę z mężem do psychologa i psychiatry bo psychicznie jest o wiele gorzej

Tak bardzo współczuje! Jakoś sie pozbierali i za jakiś czas spróbujecie jeszcze raz. A może życie samo przyniesie niespodziankę! Cuda sie zdążają! Tule Cię bardzo mocno!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Potwierdzam. Ostatnio mój lekarz powiedział, ze na 100% urodzę przed terminem i już w 30 tygodniu mam ściągać męża do Polski. Moja siostra urodziła właśnie bliźnięta w 31 tyg i 6 dniu. Tu nie ma reguły.
Ja w 30 urodziłam i to nie bliźniaki.
I'm później tym lepiej. Mam nadzieję że minimum do 32 tygodnia dotrwacie x
 
Ja w 30 urodziłam i to nie bliźniaki.
I'm później tym lepiej. Mam nadzieję że minimum do 32 tygodnia dotrwacie x
Mi lekarz każe wytrzymać do 37, ale on sobie może kazać będzie wcześniej bo jestem drobna nie będą miały dzieci miejsca,ale bardzo bym chciała urodzić jak najpóźniej lepiej dla moich dzieci
 
reklama
Do góry