reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny... orzeszek... slabo widać bo luteina troche zaslania :)

1493232636-aaaaaa.jpeg


7mm szczescia.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Piękny [emoji11]

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Ja też już zaczynam mieć dość tych zastrzyków. Do tej pory było nieźle, ale teraz co dzień to jest ciężej. Już mam dość igieł.
0d1ycsqvevghxl57.png
Jak mialam 4te czy 5te in vitro, jak mialam wkluc pierwszy zastrzyk, to juz tylko placz byl, bo mialam dosc. Tego ciaglego bolu fizycznego i psychicznego. Jak ostatnio liczylam ile mialam mniej wiecej zastrzykow, to na pewno powyzej 700 mi wyszlo, bo jeszcze cala ciaze musialam heparyne przyjmowac. Zdarzyl sie dzien, ze mialam 11 nakluc. 1 pobranie krwi, 2 zastrzyki, do tego 8 nakluc przy szczepieniach immunologicznych. Ale, gdy jest sie w ciazy, to chociaz wiadomo, ze warto, ze jest po co. Najgorzej, ze czlowiek robi to in vitro i zeby chociaz na koncu wiedziec, ze sie uda... To dawaloby sil...
 
Nie moge przestac plakac. To jest jakas masakra. Ja twarda baba a zlamalo mnie to strasznie. Przegladalam wlasnie zdjecia usg po transferze embrionow i porownalam z moim i to tak wyglada ze chyba to wina lekarzy. Nie chce szukac winnych ale moze ktoras z was choc troszke zna sie na zdjeciach usg. Porownujac ze zdjeciami z neta to wyglada tak jakby moje maluchy zostaly zostawione w szyjce macicy a nid w macicy. Zalaczam zdjecie i dla mnie to wyglada tak jakby tam gdzie strzalka byla macica a w czerwonym koleczku to moje 2 maluszki sa te takie male kreseczki. Wiec wyglada to tak jakby byly zostawione poza macica. Pomozcie mi prosze
 

Załączniki

  • 20170426_204915.png
    20170426_204915.png
    378,8 KB · Wyświetleń: 136
reklama
Odradza bo szansa na ciążę bliźniacza? Mój też tak mówi, ale ja już sama nie wiem;( mam brzuch pocięty i w zrostach bliźniacza ciąża nie byłaby dla mnie łatwa...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Odradza bo do tej pory jedyny zidentyfikowany problem u nas to moje niedrożne jajowody (zrosty prawdopodobnie zrobiły się po lyzeczkowaniu :( i niby jest spora szansa na sukces...ale jak wiesz pierwsze podejście mamy nieudane Wiec sama już nie wiem co myśleć... może jednak te zrosty to nie wszystko co mi niepozwala doczekać się Skarba :( ;(
 
Do góry