reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czy któraś was podczas zaczęcia procedury in vitro dowiedział sie ze ma bolerioze? Lekarz kazał mi zrobic prze bóle kość i stawów, moze to nie do końca wina antagonisty który przyjmuje na przysadkę...
Jesliblekarz cie prosi, zrob. To podstepna choroba. Szwagier ma i byl czas ze bylo slabo z nim. Bardzo dlugo nie bylo diagnozy...
Jesli jest podejrzenie to dla pewnosci zrob test.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@adunnnia90 piekna fasolka :)
@Oska305 oswoilas sie juz z myślą ze bedziesz mamą? i jak u Ciebie? Jeden dzieciaczek czy dwa?

@Peugeotka36 jeeee widza, że nie ino jo tu ze śląska :D
U nas będzie dwójeczka. Cieszymy się bardzo, ale na razie tak na trzeźwo. Teraz drżę na myśl o badaniach prenatalnych. Z naszym Aniołkiem właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, że jest bardzo źle. Przeszliśmy piekło i boję się o te Maleństwa.

0d1ycsqvevghxl57.png
 
Jak klulam byle gdzie to mnie bolalo, ale teraz mam pewien sposob.
Odkażam z pol brzucha i delikatnie przykladam igle w rozne miejsca. Kluje tam gdzie jest najmniej unerwione miesce, wkluwam sie powoli i powoli wstrzykuje zawartosc ampulki.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Madzia ty dalej bierzesz fraxiparine, przy zagniezdzaniu tak ale po i bierze się później?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry